Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan éltek cukros, egészségt...

Hogyan éltek cukros, egészségtelen ételek nélkül? Lehetséges-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

A boltban megpróbálom elkerülni őket... de könyörgöm, ez azért nevetséges: elmegyek edzőterembe, benyomom akármilyen tv csatornára, reklámok közt mennek a cukros dolgok: krémes joghurt, croissant... és edzés közben nézhetem, amíg reklám van...


Itthon hazahordják a szüleim, mert egyrészt tesóim szeretik ezeket, meg mama is mindig küld csokit, sütit csipszet, meg nála is van. Hiába mondom, hogy nem kell, akkor is hoznak a szüleim családi kiszerelésű nápolyit, mert ugye az olcsóbb mint ha kisebbet vesznek vagy vannak ilyen akciók hogy 2-őt fizet 3 csokit kap stb, meg 4-esével a joghurtok olcsóbbak mint 1esével, persze hogy a 4-es csomagot veszik...

Ha megkérem őket vegyenek tk kenyeret, natúr joghurtot azt is vesznek de itthon vannak a cukros dolgok is.


Mire gondoltok, amikor megálljátok a nassolást?

Mit tesztek, hogy megálljátok?


2012. jún. 3. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csinálj magadnak joghurttortát(sütni se kell), zabtallért és neked is lesz mit rágcsálni. Itt pl jó receptek vannak:

[link]

2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy, az se szemét, ha nem zabálod teli magadat. Simán eszem őket, csak keveset.
2012. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Marhaság lenne teljesen megvonni mindent magadtól.

Néha napján lehet engedni a csábításnak, de csak ésszel, mértékkel.

2012. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egészségtelen étel nem létezik, csak egészségtelen életmód.


Nyugodtan egyél mértékkel cukrosat, nem lesz tőle semmi bajod.

2012. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akaraterő az egész. :) Kisfiam mikor előttem eszi,vagy mikor bontom ki neki a csokit...rossz..de le akarok fogyni és kész! :)
2012. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem bírok megállni 3 kocka csokinál... akkor már kell az egész tábla, meg még 5-6 féle másik édes dolog, meg édesre sós... utána sósra édes, és szörnyű!! Segítsetek! Hogy merítsek akaraterőt?
2012. jún. 3. 21:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatod, mi az egészséges? A reklámok alapján? Amiket te egészséges ételeknek gondolsz, abban is van mindenféle anyag, amikről még nincs bebizonyítva, hogy ártalmasak-e vagy sem. Akármit is eszel, lehetnek benne káros dolgok. Nem tudhatod, hogy az ilyen fittness termékek nem károsabbak-e, mint pl. egy egyszerű házi sütemény.
2012. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

- Nem nézek tv-t már 7 éve, és újságot se olvasok, így nem tartok a depressziótól sem, növényeket tartok tv nézés helyett meg kutyát, nameg netezek.

- Cukros kaját max hetente 2x eszem, de azt is csak akkor ha nincs más éppen.

- egyáltalán nem kv-zok, teát is tisztán citrommal iszom.



Tökmindegy mi megy körülötted, vagy a tv-ben, ha nem akarsz akkor nem azonosulsz vele, hanem leszarod.


Ilyen egyszerű! Erősnek kell lenni!


Te kúrsz, nem téged kúrnak!

2012. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nehezen. A finom kaják hízlalnak és egészségtelenek. Sokan jönnek azzal, hogy jaj, sokkal finomabb a csirkemell salátával! Aha, egy darabig. Egy hónapja fogyózom keményen. Tegnap viszont füstölt sajt volt rántva, és ettem. Nem halálra zabáltam magam, de nagyon kívántam, megettem.

Tudod, nálam mi válik be, hogy ne essek kísértésbe? Ránézek a naptárra, amiben írom a súlyom és a centim.A jelenlegit és a jövő heti tervet is....Ez inspirál.

Ja, a füstölt sajtos kísértés után viszont duplán mozogtam:)

2012. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem várhatod el, hogy miattad lemondjanak dolgokról, amit szeretnek - ha őket nem zavarja, hogy szar.

Persze hozzátéve, hogy egészségtelen étel nincs, csak egészségtelen életmód. Ha szereted a gyüm.joghurtot, akkor egyél 3 natúrt és egy gyümölcsöset. Ha szereted a csokit, egyél egy héten egyszer csokit, de akkor mondj el valami másról.


Amúgy meg gondolj arra, hogy nem vagy szemétkuka, nem muszáj összeenned minden vackot.

2012. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!