Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan bezabáltam, mit...

Iszonyatosan bezabáltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 kilót leadtam már, de ennyire még soha nem ettem be. A 'bezabálás' is max. olyan 1500 kalória volt nálam szar kajákból. Ma viszont szerintem olyan 2500-3000-et tuti megettem. Bűntudatom van, és szarul is vagyok. Fogalmam sincs mi történt, de ma egész nap rohadtul kívántam az édességet, és olyan 6-ig tudtam ellenállni neki. Amúgy olyan 900-1100 kcal körül eszek, ahogy kijön. Mostanában viszont elhagytam a sportot, de holnaptól tuti visszatérek rá..


Viszont most mit tegyek? Rohadt bűntudatom van, és félek, hogy most nagyon sokat fogok hízni. Szerintetek ha holnap mozgok és nagyon figyelek, akkor vasárnapra lemegy ez a +?



2014. febr. 21. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum azért lehetne bűntudatod, hogy máskor alig eszel. Nem csoda, ha a tested többet kíván. 2500-3000 kalóriát amúgysem tartok soknak alkalmanként, vannak evősebb napjai az embernek. De Nálad könnyen lehet, hogy hiányzik valami, kalória mindenképp.
2014. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1 kg zsír kb. 7200kcal. Tehát te ettél 2500-3000et, annak nagy része biztosan zsírban raktározódott el, de nem mind. Tehát kb. a fele raktározódott zsírban a felét meg felhasználtad(jobb esetben).
2014. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld! Nem koplalok, egészséges ételeket eszem a legtöbbször, és abból a kevesebb is elég nekem:) Amúgy nem híztam, de azért ma még jobban figyelek, meg este mozgok is valamennyit.
2014. febr. 22. 11:31
 14/15 anonim válasza:
Szerintem TANKI ONLINE-ozz sokat :D izzasztó nagyon és közben meg megjön a szarhatnékod úgyhogy jól jársz
2014. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vegyel be hashajtot vagy egyel olyat,amitol beindul az anyagcsered
2015. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!