Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Segítség?

Fogyni szeretnék! Segítség?

Figyelt kérdés
Semmi mással nincs bajom a diétázásban, csak hogy le kell mondanom a csokiról. Csokifüggő vagyok (ugyanúgy rá lehet szokni, mint a drogra vagy cigire), nem tudom hogy hagyjam el. SEGÍTSÉG! 23/L

2014. febr. 22. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én a rágózást ajánlanám helyette
2014. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segít,és a fogmosás sem... Kezdem feladni :(
2014. febr. 22. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a baj, akkor felesleges rágörcsölnöd. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és gabonát. Ha feltöltöd a tested vitaminokkal, akkor megfelelően fog működni és talán rájön arra is, hogy nincs szüksége napi fél tábla csokira a túléléshez. Ne vidd túlzásba a nassolást, de ha amúgy rendesen eszel és valamit mozogsz is, akkor a fogyás sikerülni fog így is.
2014. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, próbálkozom... Nagyon egészségesen étkezem, rengeteg zöldséggel, ed egyszerűen nem tudok lemondani a csokiról. Családomnál lakom ( közel laknak az egyetemhez :D ), és ők sem segítenek sokat. 5 testvérem van, egyik 5 napja született, folyton tele van a hűtő és a szekrény csokival, túrórudival, fagyival, hogy a kisebb testvéreimnek legyen, és én is rá szoktam repülni, mikor meglátom.
2014. febr. 22. 17:32
 5/7 anonim válasza:
szedjél krómot
2014. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Króm mire jó? Egyáltalán mi az?
2014. febr. 23. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

vegyél cukormentes csokis sütit, cukormentes csokipudingot, ilyeneket :)


de előtte fokozatosan szokj le a csokiról. ha pl most mindennap megeszel egy táblával, akkor ezt csökkentsd le napi fél táblára, aztán következő héten kevesebb, és végül hagyd el annyira, hogy csak 1x eszel egy hónapban pl :)

2014. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!