Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg elhatároztam hogy...

Mferi59244 kérdése:

Jelenleg elhatároztam hogy fogyni fogok, és vettem magamnak egy "Lipon 6" 120-szemes zsírégetőt, és 2kg-os fehérjét. (? )

Figyelt kérdés
Már egy hete fogyózok , és úgy csinálom hogy reggel étkezés előtt 2x szem lipon és 14:00 fele megint 2x lipon , a fehérjét pedig ugyan úgy reggel és gyúrás után.Az étkezést próbálom a legkevesebbre minimalizálni , még suliba járok és szendvicseket szoktam magammal vinni . Így úgy néz ki a táplálkozásom hogy a suliba reggel megeszek egy szendvicset , és 13:00-kor még egyet. Utána pedig amikor hazamegyek akkor vagy 2 darab narancsot vagy almát , utána gyúrok vagy elmegyek futni és utána egy adag fehérje és megint 2 darab narancs vagy almát eszem. Szerintetek ez így jó diétás étrend? Majdnem hogy minden nap gyúrok , futni heti kétszer szoktam. A mai napon olvastam az interneten hogy ha keveset eszem az nem garantál tartós fogyást, így most kicsit elbizonytalanodtam hogy hogyan is kéne egy rendes tartós fogyókúrát összerakni:/ ebben szeretnék segítséget kérni. 19 éves férfi vagyok 195cm és 95kg-am.

2014. febr. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez érdekes és általános megközelítés: amikor kevesebbet kellene enni, akkor valami olyant reklámoznak és vesznek is meg, amit szintén meg kell enni.
2014. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a leírtak alapján így is kevesebbet eszem , a kiegészítő meg szerintem nem gond hogy ha van pluszba...
2014. febr. 21. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics? Ne hülyéskedj! Ezt olvasd el: [link]
2014. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 óránként kellene enni hogy minél gyorsabb legyen az anyagcseréd. Akkor is lassú felszívódású szénhidrátot (a fehérkenyér pont nem az). Azt meg hogy a gyümölcs mint fogyókúrás étel már elkellene felejteni mindenkinek, nemtudom honnan jött. Főleg gyorsan felszívodó cukor (fruktóz) miatt édes, amit ha épp nem égetsz el rögtön zsírként tárolódik

("A fruktózt az inzulintól függetlenül használja fel a szervezet: a fruktóz szelektíven a máj glikogénraktárait tölti fel, ha ezek beteltek, akkor triglicerideket állít elő belőle a szervezet, azaz zsírrá alakul." wikipédia )


A fent linkelt sárgakapszula könyv elolvasása egy kellően jó lépés a fogyáshoz (is).

2014. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!