Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igy le tudok fogyni?

Szerintetek igy le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
a nyár elejére jó alakot akarok, és ezért megfogadtam , hogy hetente háromszor tornázok 1 órát plusz még hetente egyszer zumbázok 45 percet ..... nagyából betartom h naponta ötször eszek kis adagokat de valamikor nem birom ki és hetente kb kétszer muszály egy kis csokit ennem mert megőrűlnék.....amúgy 170 cm vagyok és 62 kg... nem vagyok annyira kövér de mégsem érzem magam jól a bőrőmben :'( ..... és még tudnátok nekem egy mintaétrendet irni ?? meg az is sajnos hátráltat hogy anyukám nem nagyon engedi hogy pl lemondjak a tésztáról kenyérről krumpliról és ez megneheziti a fogyást és a barátnőim se sokat segitenek mert folyton megkinálnak édességgel és csábitanak h most ehetek ....eddig kibirtam és mindig nemet mondtam de ha egy nyenge pillanatomban kapnak el akkor.... 14/L

2014. febr. 23. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a futást!

Kezd 15-20 perc kocogással, majd fokozatosan 1 hónap alatt vidd fel 60 percre, aztán pedig a sebességet fokozd egy picit. Ha heti 4x futsz, 3x tornázol és 1x zumbázol, akkor ehetsz tésztát, fogyni fogsz! Viszont szabály, hogy ha este mozogsz, utána ne egyél semmit se!

Diétát és a kajamegvonást nem javaslom, max a tésztából kevesebbet kérj.

2014. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

14 évesen még nem túl ajánlatos fogyózni, mert fejlődésben vagy és folyamatosan változik a tested. (erősödsz, nősz)

De ha annyira szeretnél ledobni pár kilót (de szerintem ne is kilóba mérd hanem centikbe, mert ha erősítés révén fogysz, lehet, sőt biztos, hogy nehezebb leszel,de vékonyabb, mivel az izom többet nyom)akkor a mozgás sokat segít. Bár a 70%-ban a diétán van a hangsúly, de mondom, a te szervezetednek ilyenkor még szüksége van mindenre. Persze nem kell megenni 2 kg édességet, de amiket anyud mondd az úgy érthető. Szerintem most még csak a testmozgásra figyelj nagyon. 14 évesen még sokat nőhetsz és így el fog oszlani a felesleg.

2014. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2014. febr. 23. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az egészséges táplálkozás egyik alapja pont az, hogy elhagyod a gabona kenyeret/tésztát.


Fogyáshoz is az kellene.


Választhatsz jó edzéseket (zumba igazából semleges, nem jó. tornád otthon lehet hogy jó, attól függ mit nevezel tornának) de a táplálkozást egyik mozgás sem írja felül.


A kenyérevők gyakran hájasak, ezen változtatni nem lehet.. max. csökkenteni a kenyér mennyiségét :/

2014. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!