Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le fogok tudni igy fogyni?

Le fogok tudni igy fogyni?

Figyelt kérdés
Nyárig szeretn€k egy 10 kg ot leadni. Naponta használom a lépcsőzőgépet súlyzózom és oda figyelek az étkezésre sok folyadékit iszom. Sajnos a konditerem és a futás nem megoldható. Tudnátok tanácsot adni, mire kellene még oda figyelnem, illetve lakásban milyen mozgást ajánlanátok. Köszönöm a segitséget
2014. febr. 24. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fegyencedzést kezdd el csinálni, és a keményítőt, cukrot, tejet kerüld el étkezésekkor. :)
2014. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cukor helyett édesítő szert használj, disznó helyett csirkét vagy pulykát, és kerüld a tésztaféléket, minél kevesebb kenyeret egyél. :)
2014. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és az alacsony zsírtartalmú tejtermékeket fogyaszd!:)
2014. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha már így lepontoztak, látom hosszabban kellene írni..


Sertés hús tökéletes táplálék, semmi gond nincsen vele.


A zsíros húst nem ajáló, a zsírszegény tejtermékeket preferáló táplálkozási ajánlásokkal a probléma:


- a zsírszegény táplálkozás hatékonysága csak mítosz

- nem a zsír, hanem a szénhidrát hizlal illetve a kiváltott kórosan magas inzulinszint

- akkor e tejtermékek is hizlalnak, a zsírszegény is, mivel nagy inzulinválaszt produkálnak (és ez is a szerepük az emlősök megfelelő életciklusában)


- számunkra a tejtermékek nem csak elhízást és cukorbetegséget okoznak, de gyulladást, rákbetegséget is.


Ez már remélem kellően felpontozható, komplett válasz volt. :)

2014. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek, megfogadom oket.
2014. febr. 24. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves MinimorRris!

Nagyon tetszik, amiket írsz, én is teljesen ebbe látom a diéta hatékonyságát. Érdeklődni szeretnék, hogy én jelenleg az Insanityvel próbálkozom. Igaz még csak 2 napon vagyok túl, de nagyon tetszik, mert az egész testemet átmozgatja és nagyon kemény. Ez is van olyan hatásos, mint az általad említett fegyencedzés?

2014. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Az Insanity más.


Volt idő, hogy én is ajánlottam, aztán mivel többekkel beszéltem akik kitartóan csinálták, és az ízületek terhelése szempontjából megerőltetőnek tartják.


Ezek után én ajánlani ugyan már nem szoktam ajánlani ezt az edzést, de lebeszélni sem szoktam róla senkit.


Azaz nincsen pontos álláspontom nekem sem erről. Rossznak nem tudom nevezni.


Ha tetszik és jólesik akkor használd edzésnek, mert tényleg átmozgat, megerősít.


A fegyencedzés gyakorlatai hagyományosabbak, kontrolláltabban végzett hagyományos erősítő gyakorlatok.


Talán inkább azoknak ajánlom akik még nem döntötték el mit szeretnének edzeni, de szükségük van erősítésre.


(Illetve sportolóknak, akiknek kell kiegészítő erősítő edzés)

2014. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Úgy vagyok vele, ha már elkezdtem, akkor befejezem, és majd látom, hogy mennyire terhel meg.

A célom igazából a fogyás, nem vékony, hanem formás szeretnék lenni.

2014. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem beszélnélek le róla. Nem rossz az amit elkezdtél, sok sikert kívánok! :)
2014. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!