Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalória vagy szénhidrát...

Kalória vagy szénhidrát csökkentés a sikeres fogyás, ill. súlytartás titka?

Figyelt kérdés
Onnan jutott eszembe eme nagyszerű kérdés, hogy 10 dkg dió baromi sok kalóriát, viszont csak kb 11 g szénhidrátot tartalmaz és a dió jótékony hatásai miatt ajánlott kaja.
2014. febr. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindkettő. Nekem külön-külön amúgyse megy :D


10 deka dió nem is baromi sok kalória, bár persze ez nézőpont kérdése. Nekem egy szolid étkezésre már megteszi.

2014. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban természetesen lehet fogyni szénhidrátdúsan is, maximum nagyon leesik a kalóriabevitel, nekem tuti az kéne hozzá, miközben csak extra kalóriamennyiséggel laknék jól vagy azzal sem. De lehetni lehet. Plusz nagyon változó, ki mitől fogy. De a kombináció lehet az út igen sokunk számára. Illetve a kalóriát nem feltétlenül kell csökkenteni, elég, ha a felhasználás lesz jóval magasabb... De ott van még az anyagcsere sebessége és egyéb tényezők is, szóval ez nem olyan egyszerű.
2014. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!