Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartás, hogyan?

Súlytartás, hogyan?

Figyelt kérdés
Közeleg a Karácsony és igaz, hogy olyan nagy bajom már nincs a jelenlegi alakommal szóval már csak súlyt szeretnék tartani, (178 cm vagyok és 61-62 kg 16/L) de mint szinte mindenki, én is attól félek, hogy ezalatt az ünnepi kajaáradat alatt felszedek néhány kilót. Egy ideje nem számolgatom olyan pontosan a kalóriákat mint az elején és nagyon boldog lennék ha teljesen elhagyhatnám ezt a "szokást." A kérdésem elég hülyén hangzik, de kinél mikor szokott kezdődni ez az ünnepi csokoládé/süti evéses időszak? Ha a jövőhéten elkezdem azzal nagyon elronthatom a súlyom? Tudom, tudom mértéktartás, de azért mégis..Dec.24-ig ebédre, reggelire és vacsorára továbbra is maradnának az egészséges kajáim (teljes kiőrlésű kenyér,csirkemell,zöldségek,hal,gyümölcsök stb) de beiktatnék mellé sütiket is. Dec 24.-26-ig meg 31-én biztos, hogy az ünnepi kajákat fogom enni. Ha most elkezdem, kb január közepéig azzal én úgy számoltam, hogy 5 kg is feljöhet. Ez inkább ilyen véleménykutatásos kérdéssé sikeredett, na mindegy:D ti hogy vagytok ezzel, esetleg van olyan aki a diétát nem is függeszti az ünnepekre? Köszi előre is:))
2013. dec. 14. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!