Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15 kg-t mennyi idő alatt...

Genius03 kérdése:

10-15 kg-t mennyi idő alatt tudnék leadni?

Figyelt kérdés

15éves fiú vagyok.193 cm,95kg.3-4évig vízilabdáztam,csak abbahagytam (tanulás,új iskola stb..Azóta kondizok,saját súllyal/súlyokkal heti 3szor.Istenigazából kockahasat szeretnék,mert a vízilabda miatt érzem,hogy ott van,csak elfedi a zsír,és ehhez kéne a fogyás.Éppen ezért lábemelést csinálom folyamatosan,fekvenyomás közben stb. függeszkedve.Nem vacsorázok lassan 3 hete,de semmi.szerintetek?:/

Ui:reggelizek,suliba tizórai:szendvics,ritkán pékárú,és ebéd (egy nap ennyit eszek)

Köszönök szépen mindent választ előre is!!!!!:)



2014. márc. 2. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt meg kellene lennie, ha kalóriát leviszed arra a szintre amennyit akkor ennél amennyi lenni szeretnél, tehát 80kg-85kg-ra számold ki a napi kalóriát, + edzés.

Ch kiszámolva edzés előtt + után, estefelé már, nem, este sovány túró vagy kazeines fehérje táp.kieg.

Ha edzel és fehérjebevitelt megemeled, akkor alapból meg fog nőni a kalóriaszükségleted és azzal is csak fogysz ha nem emeled meg a kalóriabevitelt.


Cukros dolgokat felejteni kell, fehérlisztes dolgokat szintén. Nincs kenyér, nincs tészta, nincs sültkrumpli, nincs cukros üdítő.

Van hús, van fehérjeturmix,light sweetened, van mentes ásványvíz, sok zöldség, alacsony GI kaják, általában minél kevésbe van sütve valami annál alacsonyabb kedvezőbb a GI-je. Párolt zöldség + csirkemell.

2014. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a vacsorát.
2014. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a csokit,cukorkákat,cukros üditőket kiskorom óta nem szeretem.csak limonádé,víz,tea.viszont a zöldségeket sem annyira,inkább megeszem..
2014. márc. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!