Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 éve sportolok, és túl izmos...

8 éve sportolok, és túl izmos a combom ezért elég vastag. Mit tegyek hogy vékonyabb legyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a combomat mivel az izomtól nagyon vastag és nem szép...Hogy tudnám lefogyasztani, hogy vékony legyen? Ha edzek rá az sem jó mivel az erősíti és még izmosabb lesz.

segítsetek!



2014. márc. 5. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Koplalj...ha ennyi eszed van, mégis mi a bajod az izommal? Hogy nem pipaszár lábad van?
2014. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért zavar mert már többen mondták hogy hú de vastag a combod....Olyan mintha hájas lenne, pedig ez csak izom...és igen egy kicsit le szeretnék faragni belőle...
2014. márc. 5. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igenis szép, ha egy nőnek izmos a lába, még ha nem is pipaszár. :)
2014. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából 14 éves vagyok és nem túl magas. Vékony vagyok meg minden, csak a vaskos combom elég aránytalan a testemhez képest...értitek. Ez az ami zavar.
2014. márc. 5. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor koplalj...
2014. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
A futás elég szépen megeszi a comb és fenékizmokat, tehát ezt ajánlanám. Ha a popsidat félted, akkor arra edz külön.
2014. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A sok 45 centis combú tini mellett nem nehéz vastag combúnak tűnni,

de jó ha tudod, az övék a nem normális.

2014. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a gond, hogy aránytalan, akkor eddz felsőtestre is :) Amúgyis remekül néz ki, ha az embernek van egy kis formás deltoidja és bicepsze...etc.
2014. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is bizonyosodj meg, hogy tényleg izom-e az ami miatt vastag a combod. Ha elkülöníthetők az izmok, mint ezen a képen, akkor tényleg izmos ( [link] Ha nem akkor valószínű, hogy van ott zsír is. Mind két esetben ugyan azt kell tenned. Napi kb 1 órát futni vagy biciklizni és alacsony zsír és szénhidrát tartalmú étrendet követni. Ez segít mind két esetben
2014. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz a link. Az a lényeg, hogy az izmok elkülöníthetek legyenek.
2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!