Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell (hájból). Milyen...

Fogynom kell (hájból). Milyen étrend és edzés kellene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15f sajnos 80kg, így tehát valamit tennem kell ez ügyben. 1x már megpróbáltam, de nem jött össze. Most viszont még fontosabb lenne leadnom olyan 10 kilót összesen. Az lenne a kérdésem, hogy mit kellene ennem és milyen edzést kellene folytatnom? Valami olyasmit olvastam, hogy csak csirkét meg rizst és zöldségeket meg gyümölcsöket lehet enni? nem unalmas a sok csirke 1 idő után? és súlyzós edzésen is gondolkodtam, hány kgmal és mennyit kellene edzenem? kevesebbel többet vagy nagy kgmal kevesebbszer? Minden választ szívesen várok! Ezen kívül van szobabicóm is(azon is heti hányszor és mennyi ideig kellene tekernem?



2014. márc. 5. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Minden kerdesedre valaszt kapsz

2014. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!