Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eredményre számíthatok...

Milyen eredményre számíthatok így? Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, csak egyszerűen nem vagyok elégedett az alakommal. 161-162 centi vagyok és 57 kilóról indultam januárban. Egészségesebb ételekre váltottam, és kb. 1 hónapja rendszeresen tornázok is. Nem feltétlenül fogyni szeretnék, mert nem a mérleg mutatója a legfontosabb, inkább a plöttyedt, semmilyen alakom szeretném átdolgozni feszessé, izmossá.


Naponta 5-6x eszem kisebb adagokat. Igyekszem suliba is egészségesebb ételeket vinni pl. tk. kenyérből szendvics sonkával, paprikával, gyümölcsök. Vannak napok, amikor nagyon későn végzek, és csak fél 5 után érek haza, ilyenkor általában viszek egy kis dobozban főtt ételt (pl. párolt csirkemellet rizzsel, karfiolos csirkemellet stb.).

A zsíros, nehéz kajákat kerülöm, nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszek. Napi 2-3 liter vizet iszok. A szénsavas üdítőket, nasikat kerülöm.


Eddig csak itthon tornáztam, általában Béres Alexandrára vagy Rubint Rékára. De van Péntek Enikőtől is videóm. Szóval ezeket szoktam felváltva csinálni.

Egy hónap alatt nem igen érzek változást, a közérzetem kicsit jobb, és könnyebben elalszok este, de a mérleg többet mutat így is.


Arra gondoltam, most hogy már egyre tovább világos van, beiktatom a kocogást is. Az végül is, jó alakformáló mozgás.


Ha egészségesenn étkezés mellett hetente 3x elmegyek kocogni és 3x tornázok itthon, milyen eredményre számíthatok? Vagy mit csináljak, hogy feszesebb, karcsúbb legyek? Kondiba sajnos nem tudok járni.

19/L



2014. márc. 8. 08:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Kocogást úgy tervezem, hogy fokozatosan egyre többet. Régebben futottam, de több, mint fél éve nem, így biztos, nem bírnám olyan jól kezdetben. Arra figyelnék, hogy 45-50 perc min. meg legyen minden alkalommal, és eleinte még, ha kell, némi sétával könnyítve, amíg újra hozzászokok. Aztán később a sétát elhagynám, és csak kocogás lenne 50 perc-1 óra kb.
2014. márc. 8. 08:31
 2/3 anonim ***** válasza:
A lábad biztosan izmosabb lesz. Tulajdonképpen egy egészséged életmódot írtál le, rengeteg sporttal. Biztosan meglesz majd a hatása, de ezt mi úgy sem fogjuk tudni megmondani. Majd meglátod magadon, hogy milyen irányba változol. Hízni garantáltan nem fogsz...de izmosodni mindenképpen. Sok sikert! :)
2014. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg tudnál valami olyan olcsó mozgásformát ajánlani, amivel garantáltan tudok fogyni, alakot formálni?

2014. márc. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!