Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel rendeszeresen járunk futni,én emellett minden nap tornázok Rubint Réka Add önmagad videóra,és még zöld teát iszom illetve egészségesebben étkezem :) A kérdésem az,ha futás után ami most ma is 6 tól negyed 8-ig tartott szóval ezután mit ehetek?Most 1db főtt tojást és retket ettem.Ez jó? Mit ajánlanátok vagy 6 után már semmit?
2014. márc. 11. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

egyél csak ha éhes vagy, csak kenyeret meg cukrosat ne.

egyél sajtot sonkát zöldségeket. mindig legyen otthon olyan amit tudsz enni és nem hízlal. én mindig tartok otthon 0,1 zsírtartalmú joghurtitalt, ha este nagyon megéhezek, de már túl késő van enni, az egyből elmulasztja

2014. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 tojással nem laksz jól. 2-3 már némileg életszerűbb lenne, nem?


Futás után: kurkumát, zselatint, ízületvédőket fogyassz mert ki fogja csinálni a térdedet ez az idétlen mozgás.

2014. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!