Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan ember hogy adjon le még...

Olyan ember hogy adjon le még magáról felesleget aki egyébként is kis súlyú?

Figyelt kérdés

Vagyok ezzel így én is, és még pár ember itt. A súlyom 47-50kg között mozog. Tudom egyből most mindenki majd mondja, hogy rajtad nincs felesleg stb. De van, ha hiszitek, ha nem. Viszont nem tudom, hogy hogyan adjam le azt, ami még megmaradt. Zavar ami van rajtam, mert estére olyan leszek kishíján mint egy pár hónapos terhes nő. Jövőre megyek középiskolába, és lesz úszás meg mindenféle, nem szeretnék addigra ilyen lenni. Szeretném ha kilátszódna a hasizmom (Van! nem is kicsi!, csak eltakarja a zsír fölötte!). Ha futni járok akkor lemegy?

14/F


2009. dec. 14. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Az izomnak tömege van, te ne akard bemagyarázni, hogy 50 kilós fiúként ki vagy gyúrva, azt meg pláne, hogy még hájas is... Neked segítség kell, nem fogyókúra, mert ennek alapján anorexiás vagy, keményen.
2009. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

A súlyt Newtonban mérik, amiről te beszélsz az a tömeg.

Nincs rajtad felesleg. NINCS, érted? Neked híznod kéne (erősödni) nem fogyni! Az meg, hogy van hasizmod, csak eltakarja a zsír :D:D Jajj istenem.. Csinálj minden nap felüléseket fél óráig, aztán lesz hasizmod.

2009. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Tényleg van olyan, hogy van hasizmod, csak zsir van rajta, lásd pl fekete laci meg ilyenek, szóval az nem hülyeség. 14 évesen az 50 kiló meg attól függ, hogy milyen magas vagy, ha irto alacsony akkor nem olyan para. Meg olyan is van, hogy vékony vagy, de mondjuk a hasadon meg ilyen helyek zsir van, és azt tényleg hülyén néz ki.


Megoldás: Egyél sok kaját, de normális dolgokat, ne sok szénhidrátot meg ilyeneket, és járj el mellette sportolni, futás, felülések, ilyenek.

2009. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
egyél rendszeresen, és kevés édességet. a felülés is hasznos.
2009. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
"Zavar ami van rajtam, mert estére olyan leszek kishíján mint egy pár hónapos terhes nő." --> Ugylehet emésztési problémáid is vannak, vagy kezdődő étel allergia, ha estére felpuffadsz. Az nem hájasodás. Epe gond is lehet. Nem akarlak megijeszteni, még fiatal vagy. Ha szálkás hasat akarsz, nézz utána hogyan, mit-mivel kell enned.
2009. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mint gondoltam lesznek akik egyből le-anorexiásoznak. Tudtommal aki anorexiás nem kajál, stb. hát én nem ilyen vagyok. és látom van olyan is, aki végre megérti, köszönöm nekik, és az értelmes válaszokat. egyébként eléggé alacsony vagyok, jah. 158-160cm. és mondjuk ha nem eszek sok édességet meg szénhidrátot hanem sok húst meg zöldséget és emellett futok meg súlyzózok akkor jó lesz?
2009. dec. 14. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Szénhirátra is szükséged van,csak kevesebbet kell enni belőle.Pékárút csak délelőtt egyél,mindent ehetsz később.Estére,valami könnyű vacsi.Tészta is csak délelőtt,max 15 óráig.Sokan azt hiszik,hogy csak a gabonafélék tartalmaznak szénhidrátot,de ez nem igaz.A zöldségek,és a gyümölcsök is szinhidrát források,csak jobb minőségűek,mind a gabona,mellesleg azt emésztést is elősegítik.A puffadásod is lehet ebből,hogy nem jó az emésztésed.Rostokban gazdag étrend,és felgyorsul az emésztésed.Nézz utánna az ételek rosttartalmának.
2009. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és várom a további ÉRTELMES válaszokat nem a leanorexiásozókat.
2009. dec. 15. 15:03
 9/12 anonim válasza:

szia!

bár fiú vagy, érdemes lenne megpróbálnod a hulahopp-karikát. a hason lévő kis mennyiségű zsírszövet eltávolítására a legtökéletesebb!

2009. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A legtöbb annyi idős fiú mint te keskeny még vállban, hátban, mellkasban. Ne félj attól, hogy az új iskolában rajtad kívül mindenki izompacsirta lesz. Szerintem sportolj, mozogj, egyél normálisan, majd férfiasabb lesz a testalkatod. Én is ilyen későn érő típus voltam, amikor szakközépbe mentem, akkor 160 cm voltam és kb 50 kiló. 18 évesen 180 cm-el és 70 kg-al vonultam be.
2009. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!