Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan diétázzak? Mit ajánlotok?

Hogyan diétázzak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Naponta járok futni, de tudom, ez nem elég a fogyáshoz. Nincs valamilyen bevált módszeretek? hogy egyek is, meg nem is, vagy hogy csak egészséges ételeket egyek stb. köszi!

2014. márc. 12. 22:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem is jól jönne erre a válasz.
2014. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem rég kezdtem bele, egyelőre jól bírom - bár nyilván eredmény még nem látszik, de sokkal jobb a közérzetem. :)

Egy interjúban Stallone nyilatkozta azt, hogy ő étkezés terén azt csinálja, hogy hétfőtől péntekig szigorúan betartja a tiszta/egészséges étkezést, és szombat-vasárnap, meg azt eszi, amit megkíván.

Én hasonló elvet követek, egész héten abszolúte egészséges étkezés, semmi csalás, és pénteken tartom a lazább napot, persze nem tömöm magam tele minden szeméttel, de eszek egy kis pizzát, vagy csokit, sütit, ha megkívánom. Így van mit várni a héten, de mégsem tart az ember minden második nap "bűnöző" napot. :)

Mint mondtam én nem rég kezdtem bele, de már javult a közérzetem, és ránézve Stallone testére... azt hiszem a sok-sok mozgás mellett nem lehet rossz ez étrend... :)

2014. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Velem ebben a szempontból az a baj,hogy 4 éves korom óta nem eszek gyümölcsöt és zöldséget.
2014. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, ez ötletes:)) a gyümölcs, zöldség nagyon fontos pedig:/ szabad kérdeznem miért nem?:)
2014. márc. 30. 19:59
 5/9 anonim válasza:

Fontos a gyümülcsm és a zöldség!

A futás nem a legjobb.Igaz "mindenhogyan egységesen fogysz".de nem bevált.És az izületeid is egy idő után besokalnak.Mindent ehetsz csak kis adagokat.Napi 5ször egyél.de vacsi öt után ne legyen.Legjobb vacsora a spenót vagy ananász..ez mind zsirégető.Hadd ki a csipszeket,zsiros élteleket,kenyere,kiflit,pékárut.Ha nagyon szereted a kenyeret,rozskenyeret egyél.Napont 1 órát szánj magadra torna képpen.Délelőtt fél óra,hasizom ilyesmi..és este.Fontos hogy ne csak zsirt veszits hanem izommá alakits és nem leszel husis.De csont sem hanem tökéletes:).!Torna előtt ne egyél csak utána,és a legfontosabb,hogy alvás küzben nő az izom,nem edzéls küözben..sokkal többet elérsz azzal ha izommá alakitod mintsem lefogysz,mert ha nem vigyázol,elfogsz:Dviccesen hangzik de nem az.annyira lefogyhatsz annyira megsuokod ezt hogy a vágén különféle betegslgeid lesznek..pl:anorexia.N koplalj egyél mindent amit szeretsz sokszor,csak minimális kis adagokat.És persze mozogni mozogni mozogni.Sok siekrt:)

2014. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Stalone testlpitő,kulturista..nem összekeverendő..neki a fontos hogy minéltöbbet egyen hisz zsirbol van az izom.zoldségekből és csupa gyumolcsokbol és puszta mozgsbol,nem alalkul ki olyan test,:)tudom,én is kulturizálok.
2014. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Nem azt írtam, hogy ha úgy eszik, akkor úgy fog kinézni, mint Stallone. Nem vagyok hülye, tudom mennyi munka kell hozzá.


2. Zsírból van az izom? Légy oly szíves és nyiss már ki legalább egy általános iskolai biológia könyvet. Köszönöm!

2014. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tudni illik a zsirból van az izom..mit gondolsz miből.?levegőből?gyümölcsökől.?még szép hogy zsirbol..
2014. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam: biológia könyvet kinyitni.

Édesem a zsír a zsírszövetből épül fel, az izom pedig izomszövetből. Hadd ne kelljen kiselőadást tartanom, hogy mennyi mindenben különbözik a kettő. Csak olvass utána.

2014. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!