Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma beleláttam egy beszélgetésb...

Ma beleláttam egy beszélgetésbe ahogy 2 fiú azt beszélte rólam, hogy 1 patronos vagyok és azt mondta az egyik srác, hogy neki nem 2 csaj kell csak 1, és én kiteszek kettőt? Ezek szerint kövér vagyok?

Figyelt kérdés
172cm vagyok,65 kiló körül. Heti 5* edzem és futni is eljárok. Van rajtam izom. Sokat agyalok a súlyomon és hasonlók. Mindig azt mondják, hogy nem vagyok kövér, de én annak érzem magam.
2014. márc. 13. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindentől függhet, hány kiló áll jól valakinek. Így látatlanban szerintem pont jó a súlyod. Ne törődj velük. Ha heti 5-ször edzesz és futsz is, akkor így tökéletes.

Hidd el, a legtöbb krapek nyála nem a cingárokért folyik, még ha be sem vallanák.

Leginkább az számít, hogy legyél büszke magadra. A testedre is, azt megérzik.

2014. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az egy patronost szerintem arra értette, hogy egyszer megfektet és kész.
2014. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, odáig nekem is világos. A másik része készített annyira ki, hogy mindjárt kiugrom az emeletről.
2014. márc. 13. 12:54
 4/18 anonim válasza:

Nem biztos,h a súlyod miatt teszel ki 2-t. Lehet,h mondjuk hisztis vagy :)

Amúgy meg normális a súlyod, sőt, szerintem inkább a vékonyabb kategóriába tartozol. De miért érdekel a véleményük? Úgy sem fogsz soha mindenkinek tetszeni. A tiniknek meg mindig önértékelési problémájuk van - ez hormonális. Annak idején 10 kilóval voltam könnyebb, mint most; akkor kövérnek láttam magam, most meg csinosnak.

2014. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy kövér de kép alapján könnyebb lenne megmondani
2014. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te kisleány, neked iszonyú sok időd van értelmetlen semmikkel foglalkozni. Ha én is mindig azt figyelném, hogy mit beszélnek/írnak rólam és hol és ezért hisztis rohamot is kapnék, akkor én is betegnek érezném magam.
2014. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért esett/esik rosszul mert az egyik fiú a barátom azóta.
2014. márc. 13. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Hogy fogadhattad el a barátodnak, ha előtte így beszélt rólad? Nulla az önbecsülésed?
2014. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma tudtam ezt meg. Azóta nem vt alkalmam vele beszélni.
2014. márc. 13. 14:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet inkább, hogy a személyiségedre értették, lehet túl sok vagy, hogy már 2 nőt is kiteszel.
2014. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!