Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok vagy...

Valamit rosszul csinálok vagy csak túl türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja elkezdtem rendszeresen kondizni, heti 4x járok. 17 éves vagyok, lány, 55 kg, 163 cm. Alapvetően izmosodni szeretnék és zsírból fogyni. Az utóbbi viszont nem igazán megy. Pedig igyekszem figyelni a megfelelő étkezésre, csak vizet iszom, kerülöm a zsíros, cukros ételeket és persze az édességeket, minden edzésen 60 percet sétálok úgy, hogy a pulzusom zsírégető tartományban legyen de az a kevés zsír sem akar eltűnni. Ez normális és csak várnom kellene vagy valamit rosszul csinálok?
2014. márc. 13. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csinálsz semmit rosszul mert sokat sportolsz én 12 napja kezdtem el a cukrokat és liszteket elhagyni de fogyásnak alig van jele mozognom is többet kéne.

De neked nem sok felesleged lehet ezért is olyan nehéz leadnod , akin sok a felesleg annak könnyebben megy aki soványabb annak nehezebb.

Amúgy 3 hónap alatt lenni kellene valami kis eredménynek.

Ha a sport jó akkor csak az étrendeden kell valamit változtatni mert könnyen hozzá szokik a szervezet ahhoz is ha keveset eszel mert aztán nem fogysz főleg ha ugyanazt eszed.

2014. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!