Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség kéne óriási túlsúly...

Segítség kéne óriási túlsúly esetében?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok óriási súlyfelesleggel (+15 kg) nem vagyok testképzavaros tényleg ennyit kellene fogyjak hogy egészséges súlyom legyen.

A cukrot és a lisztet már egy jó ideje csökkentett mértékben eszem , cukros löttyöket sose szerettem. A gyengém mindig is a kakaó volt müzlivel ezt sajnos a mai napig fogyasztom. Kb mennyi kalóriát tartalmaz 2.5 dl tej 2 k.k. kakaó es 2 e.k. natúr cornflakes? Hátha a számok megdöbbentenek eléggé ahhoz hogy végleg lemondjak róla.* bocs a kitérőért*

A sporttal vagyok nagyobb gondban. Hetente 2x 1 órát úszok , de kellene valami edzésterv ami hatékony. Jól úszok, 4 évig rendszeresen jártam edzésekre. Naponta 1 órát tudok elmenni kutyátsétáltatni, a kérdésem , hogy a séta hasznos? Futni nem merek rögtön mert félek hogy az izületeimnek tennék rosszat, majd pár kg ledobása után térnék át a kocogásra. Mit gondoltok ennyi mozgás elég vagy iktassak be mást is? Nyitott vagyok bármire a cél érdekében

Sajnos benti videókat nem tudok csinálni mert kicsi a hely a lakàsban , de ha tudtok mondani olyat amihez nem jell nagy tér esetleg a szabadban tudom csinálni , várom az ötleteket.

Köszönöm hogy elolvastad, kérlek a válaszban ne fogalmazzatok nagyon durván.

Köszönöm :)


2014. márc. 13. 21:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
persze, hogy defektes lett a biciklim 3 utca után, de nem adtam fel úgy döntöttem akkor sétálok. 45-50 perc alatt 5 km sétáltam. Kiindulásnak jó? :D
2014. márc. 14. 18:22
 12/12 A kérdező kommentje:
* hülye vagyok csak 4-et, elszámoltam magam :)
2014. márc. 14. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!