Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nah most mit csinaljak? Mas...

Nah most mit csinaljak? Mas fel eve lefogytam 12 kg-t de most nem megy.

Figyelt kérdés
14-L vagyok, es szeptembertol probalkozom fitness dvd, tanc ,bicigli es semmi szerintem a taplalkozasommal van baj pl.. suliba sendvics,es utana 4kor eszem mint ebed este semmi max gyumolcs....mit valtoztassak.. valami otletek.. a biciglizes segitene??napi hany perc kellene???
2009. dec. 14. 21:18
 1/2 anonim válasza:
100%

Fehérje dús kajákat kell enni, pl hal, fehérjeturmix. Kerülni kell azokat a kajákat amiben sok szénhidrát meg zsír van. Reggelire lehet azért enni, meg ebédre is. Mindig annyit amennyi jól esik. Este pedig elég a gyümölcs ahogy írtad. Fontos a napi MINIMUM 2liter folyadék is. A bicó pedig ugy ér valamit ha meghajtod rendesen, napi 45perc sztem elég. Persze nem kell úgy tekerni hogy majd megdöglesz de nem is úgy kell tekerni mint ahogy az öregmamák mennek a piacra. Tekerés után szintén kell egy picit enni. Hús/tejszármazékú dolgokat.

Összefoglalva a zsirokat és a szénhidrátokat kell kerülni. De azért azt is kell bevinnni kis mennyiségben.

2009. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi segitseget... esetleg meg tippek.. ???
2009. dec. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!