Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam, de a hasam ugyanakk...

Lefogytam, de a hasam ugyanakkora, mit csináljak már vele?

Figyelt kérdés

Szó ami szó, dagi voltam, de oda se neki, lefogytam. Lement szépen a karom, a combom, a tokám, de a hasam és a gyomrom (a kettő külön van!) valami elképzelhetetlenül idegesítő, ahogy kiáll! Futás nem segít, ha egy nap ezer felülést csinálnék meg, az se segítene, csepp a tengerben, én meg úgy elszédülök a végére, hogy nem megy. Lassan elfogyok, mint egy gyertya, de a hasam és a gyomrom még mindig ott lesznek, azokat a halálom után külön kell agyonverni, mert akkor is dudorodni fognak.

Mi a rossebet lehet csinálni, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy ötvenkilós terhes?


2011. jún. 20. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem koplaltál diéta helyett,ezért nem testzsírból fogytál a legtöbbet.

Talán próbáld ki a diétát legközelebb.

2011. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy a szervezeted ebből annyit fogott fel, hogy éhezel. Épp ezért elkezdte lebontani a fölöslegesnek ítélt izomtömeget, és valamennyi zsírt. Jobban járnál helyes diétával, attól senki sem lesz szép, hogy nem eszik rendesen!
2011. jún. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:

ez lehet első sorban genetika ha feltételezem a helyes, napi 4-5x fogyasztott kielégítő táplálkozást. ha has a problémásan fogyó terület nálad.... akkor szívás és elképzelhető hogy ennyire makacs. de ez kb 0.1% ra jellemző ennyire durván...


a másik, ami sanszosabb hogy a fogyásod jelentős részben izomból történt, zsírt is bontottál de keveset. ennek oka az lehet hogy nem volt megfelelő fehérjebebiteled...normálisan kéne enni ha ez igaz, mert a szív is izom, és nem feltétlenül ideális hosszú távon az alacsony fehérje bevitel komoly fizikális terhelés mellett, gondolom kitalálható miért

2011. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!