Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza fogom hízni a leadott...

Vissza fogom hízni a leadott kilot vagy még sem? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

Nos ugye ugy fogyozok egészségesen probalok enni hús,gyümi,zölség, ebből sokat amennyit csak megtehetek a kifli kenyér kiiktattam helyette tk. kiflit eszek napi 1 ez is reggeli 9 órakkor.. tésztát,lisztes,főelékes dolgokat abszolut nem eszek! Inni is tea vagy viz.


viszont ha lefogytam szeretnék mértékkel visszaállni a tészta,lisztre tehát elengedni egy kicsit magam.

De mellette meg lenne a sport mindeképpen letornáznám a felét pl az ebédemnek.

És most nem tudom vissza jönn-e e vagy még sem?



Vagy szerintetek fogyozzak ugy hogy amit később is enni akarok ne iktassam ki hanem csökkentsem a felére pl?


2014. márc. 15. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lelassul az anyagcseréd biztos hogy visszahízol. A kifli ugyanaz mint a kenyér, tehát már ott bukta a dolog, de mondjuk ha reggel eszed az nem annyira probléma, de inkáb puffasztott rizst egyél helyette.


Lefogyni úgy tudsz ha 5* eszel naponta 300-400kcal kaját, ebéd lehet több, vacsora sovány túró, cottage cheese,


ne vidd lejjebb a kcal-t mint amire a normál súlyodnak szüksége lenne diéta nélkül, tehét vedd alapul a normél súlyod amennyi akarsz lenni és ahhoz számold ki a napi kcalt, ezt edd meg, ne többet és ne sokkal kevesebbet, hanem inkább - ami a lényeg - iktass be minden nap 1000kcal sportot, ez kb. 1,5 óra biciklizés.


7700kcal = 1 kg emberi zsír

tehát napi 1100kcal mozgás - normál kalóriabevitel mellett - heti 1kg tiszta emberi zsír felemésztését, elégetését eredményezi.

2014. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!