Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthoni tornával lehet fogyni?...

Otthoni tornával lehet fogyni? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sajnos se pénzem, se időm, se kedvem nincs konditerembe járni. Így gondoltam az otthoni tornára. ( Itt gondolok aerobik vagy fittness dvdk-re. ) Azért hatásos, ha mondjuk naponta csinálom? Tény, hogy nem olyan intenzív, mint mondjuk egy futás a futópadon vagy kint a természetben. ( Ilyen hidegben nem bírnék kint futni. )


Köszönöm a válaszokat


2013. dec. 19. 12:33
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Szerintem, ha becsületesen csinálod, akkor otthon is lehet fogyni. Nekem legalábbis sikerült fél év alatt 6kg-t fogynom (ennyi is volt a cél). Majdnem mindennap tornáztam dvd-re és próbáltam a kajára is figyelni. Bár az sajnos nekem nem annyira ment/megy. :) Szóval, ha tényleg akarod, akkor így is sikerülni fog. Sok sikert hozzá!

2013. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogyás: 70% étrend, 30% mozgás. Az étrend legyen rendbe! Az az első. De egyik sem megy a másik nélkül.

Nyilván nem ér fel az otthoni edzés egy edzőtermivel, de jobb a semminél. Veszel egy ilyet:

[link] (2*7,5kg = 10.000 Ft) és jó sok gyakorlatot lehet csinálni vele. Vannak olyan alapgyakorlatok, amivel otthoni körülmények között is tudsz egy bizonyos szintig edzeni.

2013. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, csak ne feledd, hogy a sport mellett a dolog 70%-ban a helyes táplálkozásról szól. vagyis az igazán nehéz nem a tornázgatás meg ilyesmi, hanem a diéta, amit tartani kell. uccu neki vegyél/olvass/tölts le/ hozz ki könyvtárból táplálkozástani, sporttal kapcsolatos könyveket, műveld ki magad, és menni fog. az hogy ha csak tornázgatsz, önmagában nem sokat fog érni, ha továbbra is úgy eszel ahogy eddig, és amitől meghíztál. ja és vegyél egy kézisúlyzót, esetleg pár tárcsát és egy rudat, azzal már sokmindent tudsz csinálni és nem kerül sokba. 15 ezerből megvan a rúd és egy adag tárcsa.
2013. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, nagyon is. 20kilótól szabadultam meg így 3éve.
2013. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne. Megfelelő étrend mellett eléred a céljaidat. A futás csak tönkreteszi az izületeidet, semmi gond, ha nem futkározol. Aerobic gyakorlatok is megfelelően intenzívek és otthon nyugodtan végezheted.

Hajrá!

2013. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3hónapja naponta tornázom otthon, cm-ben sokat karcsúsodtam, az övemet kettővel beljebb csatolom.
2013. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Viccek vagytok :D
2013. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!