Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám elérni azt hogy...

Mivel tudnám elérni azt hogy egy hónapban 3-4 kilót leadjak és ütemesen haladjon a fogyás? FONTOS!

Figyelt kérdés

Valaki segítsen kérem szépen

Összesen 11 kilot akarok lefogyni most, és nem egyszerre hanem ütemesen és 1 hónapban akarnék 3-4 kilot leadni ami türhető szerintem

Na de mivel is???

mennyit tornázzak,mozogojak hetente? mit egyek?


2014. márc. 17. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyiből szeretnéd leadni. Én nem voltam túlsúlyos mégis elég sokat fogytam azzal, hogy elkezdtem a paleo diétát. Naponta kétszer ettem csak, de akkor mondhatni, hogy bőségesen. Emellett mindennap sportoltam, és mindennap mást (hogy ne legyen unalmas). Egyik nap lementem futni, másik nap jóga, harmadik nap aerobik, stb. Mindenfélét. :) Nekem ez vált be, de mindenkinek más.
2014. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!