Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért félek attol, miért van...

Miért félek attol, miért van bennem a félelem hogy nem tudnék ujra lefogyni nem engedi a szervezetem?

Figyelt kérdés

2 éve 20 kilotol szabadultam meg.

1 év alatt összesen 11 kilot szedtem vissza hogy elhanyagoltam magam és mindenre ment felesleg.

Most ujbol neki álltam a tegnapi naptol számitva csak egészségesen eszek és mozgok mellette min 40 percig ez aerobik,torna,futás,ugrálókötél,séta stb...

igazság szerint junius-juliusban akarom elérni az 54 kilot

Csak félek mivel izmosodtam meg nőttem pár centit nem engedné a szervezetem a fogyást mert elért egy sulyt ami a korral jár és nem menne le.:S


2014. márc. 18. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Súly nem a korral jár, hanem az életmóddal. Ha így lenne, akkor minden idős kövér lenne nem? Ha ésszel alakítod ki az étrended, akkor elindul a fogyás, de persze nem egyik napról a másikra. 11 kilóra rá kell szánni legalább 3 hónapot
2014. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattál:)
2014. márc. 18. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

a hozzá nemértés és a tájékozatlanság miatt vagy frusztrált.

mert valóban,a világ egyik legrosszabb dolga,ha el kell végezni egy adott feladatot,de nincsen meg hozzá a hozzáértés a tapasztalat és a rutin,csak a tájékozatlanság van.

értelem szerűen ezek a hiányosságok elsajátíthatóak lennének ha az ember veszi a fáradságot és megtanulja.

2014. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!