Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha edzek, miközben nem eszek...

Ha edzek, miközben nem eszek sokat, akkor is izomból fogyok?

Figyelt kérdés
Gyorsan akarok lefogyni ,1hónap alatt 10kilót.Szóval ha csak kevés salátát és gyümölcsöt eszem és semmi kenyér ,se hús ,se édesség ,se tészta, de közben keményen edzek ,súlyzózás és futok akkor zsírból vesztek súlyt ? Hiszen az izmok folyamatosan terhelve dolgoztatva lennének, nem tudnak kisebbek lenni .

2014. márc. 20. 10:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Akkor az izomzatod még a stimuláció ellenére is egy fölösleges szerv lesz ami az agyad elől elhasználja a tápanyagokat, így valószínűleg a felesleges dolgok sorsára juthat.


Hogy miért kevés salátát eszel (miért nem sokat) és hogy miért nem eszel húst, arról azt hiszem egy könyvet fognak írni a közeljövőben. Valami romantikus vígjáték, ponyva lesz ha tippelnem kellene.

2014. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Andizsuzsi ***** válasza:
Heti 10 kiló fogyás mellett (némi salátán és gyümölcsön) nem fogsz keményen edzeni.
2014. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Te agyas, ha nem eszel, szerinted mi fogja fenntartani az izomzatod?

Hasonlóan hülye voltam én is sokáig, nem akarod tudni, milyen löttyedt lettem a végére, torna ide vagy oda.

Nem egy-két nap volt helyrehozni a butaságomat.

2014. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 aculluca ***** válasza:

Kedves kérdező.

Fogyni akarsz és rettentő rútul kinézni mint egy ókori rabszolga?

Ha leírtakat követet sikerülni fog.

Az izomstimuláció(torna,sport,de leginkább a buta szóval élve gyúrás) ami legjobb erre.

A fehérje bevitelt kell aránylag jól tartani(húsok,tej tejtermékek), és a szénhidrátot le vinni,olykor elhagyni.

Edzés napokon mehet némi szénhidrát a sport előtt(rizs, krumpli,tészta)én a rizst javasolnám mértékkel,de estére már inkább zöldség saláta+ ugye fehérje forrás.

Pihenő napokon viszont saláta+ husi.

Mivel az izmok folyamatosan terhelve vannak ezért megnő az extra tápanyag bevitelük, és azokat nem salátával,meg gyümölccsel kell "betölteni".

Fehérjét szilárd, vagy tápkieg formájában tudod magadhoz venni.Nem tudom hány éves lehetsz, fiú e vagy lány, de érdemes lenne általános tudnivalókat átnézni a kajáról,ezekből a legjobbak amiket a testépítők nyomnak, és nem nem leszel ettől még kigyúrt.


csumi!

2014. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nekem az kell hogy gyorsan lemenjen a kiló, ha közben folyamatosan edzek ,akkor nem tud izmot égetni a szervezet mert "érzi" hogy éppen használatban van. Ezért zsírt fog veszteni. Hús az hizlal, engem legalábbis nagyon ,mert próbáltam a hús hússal diétát köret nélkül és még rámjött 2 kiló.
2014. márc. 20. 11:51
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy nézett ki a rabszolga az ókorban ,de gondolom vékony szálkás volt,a melótól meg a kevés ételtől, az meg pont jó lenne nekem.
2014. márc. 20. 11:53
 7/28 anonim ***** válasza:

Neked elvont elméleteid vannak, innentől fogva a húsevés -hízás összefüggés, megfigyelés is erősen kétségbe vonható. Egyáltalán különbséget teszel a testtömeg változásakor a testkompozíció változásai között?


Ha használod az izomzatodat akkor nem épülhet le. Ezt mondd el testépítőknek akik 100 kilóval guggolnak ÉS mégis veszítenek fogyáskor izomtömeget, pedig ők azért figyelnek rá hogy tápanyagot vigyenek be, nem csak kis salátával. De te tudod.


Futástól a megemelkedő kortizol szint is biztos jó az izomzatnak :)

2014. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Engem nem az elmélet érdekel hanem a gyakorlat. Ha azt látom hogy hízok a hústól akkor az így van nálam. Lehet hogy másnál nem így van ,de az már az ő dolga. Ez olyan mint ugyanazon kalóriától egyik ember hízik másik meg szintentart, közben nem ,kor ,mozgás minden egyforma. Más az anyagcseréjük.
2014. márc. 20. 12:03
 9/28 anonim ***** válasza:

Aha..


De te azt is 'látod', hogy ha koplaláskor edzesz akkor nem csökken az izomtömeged, hiszen stimulálva van..


Arra kíváncsi lennék mennyi húst ettél és mivel, hogy közben híztál. Illetve ez a hízás mennyire volt lekövetve.. de mondjuk mindegy is, zöldségeket és kókuszzsírt is ehetsz, akkor is fogyhatsz és elég tápanyaghoz jutsz csak nem kellene keveset enni.

2014. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem kell izmosnak lenni,nincs arra szükség, annyi kell hogy a mindennapi teendőket és a munkát el tudja az ember végezni a többi felesleges, a futás meg az állóképességhez kell ,csak vékonyabb akarok lenni,gyorsan , ennyi.
2014. márc. 20. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!