Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges a fogyás?

Lehetséges a fogyás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 85 Kilóval 180 centi (F) és szeretnék 15 kilót leadni mondjuk májusig. Azt szeretném tudni ha hétköznap délután futok 1 órát futópadon, és szobabiciklizek 1 órát továbbá 50 felülés 20 fekvő és 70 haspréssel sikerülhet lefogynom? Az étrendem pedig reggelire zabpehely, tízóraira gyümölcs, ebédre csirkemell meg rizs, uzsonnára zsírszegény joghurt vacsora pedig saláta. De természetesen nem minden nap ezt enném, változtatok néha főt tojást vagy rizs helyet zöldségköretet. 1 hétig ezt aztán kezdenék visszajönni a teljes kiörlésü kenyér, pékárúra és továbbá nem eszem semmi zsírosat sem. Úgy tudom hogy anyagcsere problémám nincs (le is kopogom). Arra lennék még kiváncsi hogy ez a terv kihat-e az egézségemre valamilyen módon és hatásos lehet-e abban amit el szeretnék érni. És a tanulmányi eredményemet sem szeretném lerontani.

2014. márc. 20. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk a felülést ,fekvöt ,hasprést nem csinalnam,meg arra figyelj h ne legyen megterhelő a szervezetednek h hirtelen belelendülsz.
2014. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem akarom tulterhelni magamat érzem hogy mikor elég egy napra
2014. márc. 20. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A futást túlértékelik :)

De ha már mindenképp futni szeretnél, akkor az legyen intervall és elég heti 2-3 alkalom.


A reggeli mellé kéne még valamilyen fehérje, tízórai mellé mehetne mellé némi olajos mag, az ebéd jó. Uzsira hagyd a joghurtot, legyen helyette sovány túró vagy cottage cheese. Vacsira a saláta mellé kéne még fehérje, tehát hús,hal, tojásfehérjéből (1 sárgája mehet) rántotta, esetleg túró.


Ajánlanám figyelmedbe a shop.builder.hu-t. Nagyon sokat lehet tanulni onnan, az alapoktól (helyes étrend) a komolyabb szintekig. A sárgakapszula ebook, pedig szinte kötelező olvasmány.


Emellett hasznos lehet számodra a kaloriabazis.hu. És szépen kérlek, diéta alatt alapanyagcsere alá ne menj.

2014. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a kalóriabázist és úgy számolta ki hogy alapjáraton 2441 kcal égetek el Most gőzöm sincs hogy mennyi a napi normális kcal bevitel nekem. Úgy írtam be az adatokat hogy 05.31-ig le szeretnék fogyni 75 kilóra. Akkor a napi kalóriabevitelem a maximális 1253 kcal. Ma eddig 887 kalóriát vittem be és 3,146 égettem el úgy hogy benne van az alap is (Ülő munka). Ez így jó?
2014. márc. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!