Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy attól a napi...

Létezik, hogy attól a napi 1-2 narancstól híztam 1 kilót?

Figyelt kérdés

Eddig ketogén diétát csináltam, de már nagyon hiányoztak a gyümölcsök, így visszaálltam sima paleora.

Amúgy a kajam nagyjából ugyanaz maradt, csak kevesebb zsír és beiktattam napi 1-2 narancsot. Kalóriában nem volt több 1OOOnél soha. Mégis, pár nap elteltével 1 kilóval több vagyok(voltam wc-n, szóval nem az)

Én továbbra is fogyni akarok és tényleg rendben volt a kajám, Pl: reggeli 1OO g sonka retekkel vagy 2 tojás uborkával, ebéd 1-2 narancs, vacsi(6 körül) olyan 1OO gramm husi, grillezve. Mi a baj?


2014. márc. 21. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő... arról már hallottál, hogy a szervezet időnként több, máskor kevesebb vizet tartalékol?

-----


És arról hallottál, hogy az 1000 kalória az éhen haláshoz sok, az egészséges élethez meg kevés?

Nem a narancs a baj, hanem az a tragédia, amit művelsz magaddal, amennyiben elmúltál 2 éves.

2014. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehát látod, hogy még így is hízok, ahelyett, hogy fogynék. Pedig van rajtam még fölösleg bőven, legalább 1O kiló. Ha ennél többet ennék csak híznék, mikor elhíztam se ettem 16OO-18OO kalóriánál többet:(

Míg tartottam a ketogént fogytam, igaz, nem sokat, havi 1-2 kilót, de már nagyon nem bírtam gyümölcs nélkül, azért adtam fel. De így meg szépen visszahízok, pedig még fogynom kéne?

2014. márc. 21. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy, hány cm? Lehet, hogy már nem kell fogynod, hanem inkább híznod kéne?
2014. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajaj, bár úgy lenne:(

16O cm és 68 kg....

2014. márc. 21. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akár jó is lehet a számok alapján. Lehet, hogy neked ilyen az alkatod és "nem bír" tovább fogyni már a szervezeted.
2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy lenne jó? Kövér vagyok nagyon. 10 kilóval már megelégednék, de 15 is elférne...
2014. márc. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!