Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm 58 kg. Szerintetek...

162 cm 58 kg. Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve naponta futok és odafigyelek az étkezésre. Az ismerőseim szerint jó az alakom de félek hogy csak udvariasak. Fiúk és lányok véleményei egyaránt érdekelne. Kort is írjatok, légyszi.

2014. márc. 28. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kövér nem lehetsz, kizárt, bár sovány sem vagy.
2014. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon nem vagy kover,de van rajtad felesleg,olyan 6-8 kilo.

25/L

2014. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár csak olyan kövér lennék mint te. (a magasság nálam is ennyi, csak a súly nem, szívesen cserélnék veled ami a kilókat illeti)
2014. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
162cm és 58kg és mondjuk meg kövér vagy-e. Testalkattól is eléggé függ ki kövér és ki nem, az meg hogy rokonok és ismerősök szerint nem vagy az, az nem azt jelenti hogy csak udvariasságból mondják.
2014. márc. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy van rajtad 6-8 kg felesleg, az honnan tudja? Ez a két adat kevés hozzá, nem tudni mennyi a zsír és mennyi az izom, az alakodat pedig főleg nem lehet kitalálni belőle. Aki ilyen kérdést tesz fel, annak érdemesebb képet mutatnia
2014. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek az adataim. Rajtam szerencsére jól oszlik el a felesleg. De azért 53-54 kiló az álomsúlyom, de úgy vettem észre, hogy a fiúknak így jobban tetszek picit kerekebben. Nagyon kövér biztos, hogy nem vagy. Ha zavar, akkor akaraterő, és néhány kilót ledobsz. :)
2014. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez az álomsúlyom, de még 10 kiló elválaszt tőle. Biztos nem vagy kövér...
2014. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Mennyire vagy izmos.térfogatban kisebb az izom mint a zsír,1 kg izom kb a fele lehet 1kg zsírnak méretre.

2.a testalkatod.Más egy körte vagy egy alma,esztétikailag ez ill. A zsir mennyisége fontos tényező.a centik is mérvadóak.a hagyományos BMI index nem tér ki a testzsírra

Mérd le a derék csipö mell területet.

A másik a futás nagyon jó kardió de ha formálni szeretnéd a tested ahjoz bizony súlyok és gyakorlatok kellenek.:)

2014. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!