Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írna nekem aki anorexiás vagy...

Írna nekem aki anorexiás vagy volt?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem:)
2014. márc. 29. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg írd ide a kérdéseidet, mert mást is érdekelhet. Ez a lényege az oldalnak.
2014. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én az voltam, írj privit..
2014. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak az érdekel, hogy hogy maradtak erősek és mit gondoltak ha kajára néztek? Bulímiás vagyok és tudom hogy csak akkor enyhülne ha meg tudnám állni a nasizást(később zabálást) meg ha ennék és le tudnék állni egy tányérral de sajnos nem sokszor sikerül..gyenge vagyok:/
2014. márc. 29. 21:24
 4/4 anonim válasza:

en is az voltam, talan leszek meg, minden esetre nem az etelt nezegetem hogy ne egyek, hanem magamtol egyszeruen rosszul vagyok es ez ad erot ahhoz, hogy ne egyek.

Amikor tenylegesen teljesen az voltam, akkor napi egy almat ettem vagy 1 joghurtot.

Viszont aterzem amit irsz, most probalok fogyozni, kb ket hete es neha megorulok annyira ennek valamit, de tudom, hogy ha ket hetig kibirom, utana mar konnyebb lesz...

2014. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!