Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Február 3. -ánkezdtem a...

CsAk SziVesen kérdése:

Február 3. -ánkezdtem a diétámat 121 kg voltam, és most 109kg de kb 2 hete smmit nem mozdulok. Vasárnap reggel a mérleg 106.3 kg mutatott nagyon megörültem, ma reggel meg már 109kg ot hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Van már tapasztalatom,mit kell enni és van bevált módszerem. Sajnos nem ez az első eset hogy nagy súlyt dok le. De ennyire még sose áltam meg,és nagyn csüggedek.

Nem eszek semmi tésztát, zsírosat cukrosat,és igyekszek napjában 5 x keveset enni Sok salátát,halat csirkét eszek és nem koplalok.Mért nem olyan szépen le a kiló mint az előző időszakban?



2014. márc. 31. 13:16
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyél zsírt. Ezt így bírni azért az elég emberes feladat. Zsír nem hizlal, ha nem eszel hozzá gyors felszívódású szénhidrátot.
2014. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi van ezen nehéz? dehogy eszek zsírt.
2014. márc. 31. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon szépen leírják mit csinálj, ha leállt a fogyás.

2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséged!
2014. ápr. 1. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!