Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra után ha rendszeresen...

Fogyókúra után ha rendszeresen mozgok, de eszek mindent amit szeretnék visszahízhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyi a történet, hogy 14 éves lány vagyok, 170cm. Nyáron 77 kg voltam, elkezdtem egy fogyókúrát. Az elején még minden jó volt, egészségesen fogytam..de aztán nem tudom mi történt, elkezdtem koplalással fogyni, számoltam a kalóriákat, egyszerűen féltem bármit is megenni. Most 54 kg vagyok, tudom, talán már nem kéne tovább fogynom, de egyszerűen nem tudok bűntudat nélkül enni, vagy nem gondolni a kalóriákra. Főleg, hogy mostmár tudom, hogy hízékony lehetek a koplalás miatt.

Ha heti 3 edzés mellett ( edzőteremben edzek, egy láb napot, egy felsőtestet és egy kardiót szoktam tartani) ennék rendesen, ( nyilván nem péksütit, gyorskaját tonnaszámra)amit megkívánok, elképzelhető hogy hamar visszajönnének rám a kilók? Vagy ez teljesen alkatfüggő?

A tanácsokat, segítséget nagyon megköszönöm!:)



2014. ápr. 3. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, kezdesz anorexiásan gondolkodni.
2014. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha fehérjedúsan ennél a gyors szénhidrátok helyett meg zöldségek mennének,akkor nem fogsz visszahízni.

a fitt modellek is így esznek.

tojás,mindenféle hús,zöldségek és egy kevés gyümölcs.

viszont ha a fehérjét is lecsökkented,akkor borzalmasan fogsz kinézni,úgyhogy ne csinálj butaságot,egyél 3-4 óránként.

2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy visszahízol. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam :( Én is hízékony vagyok sajnos... Jelenleg 16 kilótól próbálok szabadulni. másfél hónap diéta és napi 1 órás edzés mellett sikerült 3,5-4 kilót fogynom :) Ez aztan az eredmény! Fincsi mi? Amúgy nem lóg a bőröd?
2014. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!