Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen 170/171 cm vagyok,...

14 évesen 170/171 cm vagyok, és 58kg az reális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogyókúrába kezdeni , mert szerintem az én koromban nem jó , de ha naponta futni fogok , akkor szerintetek 1-2 kg lemehet rólam ? 14/L

2014. ápr. 5. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem normális. Több is lehetnél nyugodtan.
2014. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teljesen normális, én 16 vagyok 172 cm, 54 kilóval. Amúgy meg soha ne a kilót nézd, hanem a testalkatot. Mivel magas vagy, így az is sokat számít. Illetve nem csak a hájnak, hanem az izmoknak is van súlya.

A futást viszont csak ajánlani tudom, mert elsősorban nem fogyaszt, hanem alakot formáz. Ha futsz, nem fog rólad lemenni két kiló, de formásabb és nőiesebb leszel. Sőt az is lehet, hogyha rendszeresen edzel, akkor plusz kilók fognak rádmenni, mert izmosodsz.

Még egyszer hangsúlyozom: Nem a súly számít, hanem a testalkatod. A testépítők is 100 kiló fölött vannak, mégsincs rajtuk egy deka háj se.

2014. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!