Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnapi napom ilyen lesz,...

Ha holnapi napom ilyen lesz, akkor be tudom hozni azt, hogy ma bezabáltam és megettem 1500 kalóriát?

Figyelt kérdés

Elméletileg ezzel is fogyhatnék kicsit több, mint heti fél kilót, de gyakorlatilag biztos, hogy holnapra hízni fogok.


Ha holnap reggel felkelek tornázni, és elégetek olyan 330 kalóriát. Napközben eszek 900 kalóriát, du. pedig megint tornázok olyan 400 kalóriányit.



2014. márc. 3. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mégis miért zavar, hogy 1500 kcal-t eszel? Még az is alatta van a napi energiaigényednek és nem fogsz tőle hízni, maximum egy picit kevesebbel fogysz, mint ahogy tervezted. Egyébként meg nem érdemes túlságosan is levinni az energiabevitelt, mert a koplalást azzal jutalmazza a szervezet, hogy ha megint elkezdesz enni, akkor dupla annyi jön vissza, mint ami lement.
2014. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!