Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt belefér 1 hónapba...

Diéta alatt belefér 1 hónapba egyszer egy Pfeffer steak közepesen átsütve, zöldborsó mártással és hasábburgonyával?

Figyelt kérdés
orvos diétára intett, de szerintem 1 hónapba egyszer szigorúan beleférne egy kis bűnözés, szerintetek?
2014. ápr. 8. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

És mi ebben a bűnözés? A burgonya?

Szerintem simán belefér, hiszen nem minden nap ezt ennéd :)

2014. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne férne bele? Ha eleget mozogsz, és nem bűnözöl túl gyakran, akkor kalória szempontjából mindenképp belefér, tuti nem fogsz hízni ennyitől.

Más kérdés, hogy én "csaló napokon" sem eszek szemetet (sült krumplit pl., főleg, ha nem is házi ráadásul), de ez mindenkinek egyéni döntése.

2014. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hús meg tényleg nem bűnözés, és a borsó is max. akkor az, ha paleós vagy, és semmi kompromisszumot nem engedsz meg magadnak.
2014. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem zöldborsó, hanem zöldbors. És a burgonya sem szemét, ha nem minden nap azzal tömöd magad :)
2014. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szemét étel nem attól az, hogy sokat eszel belőle :D

amúgy nyilván a krumplinál rosszabb is, mint írtam, ez az egyéni véleményem (nem lakat jól, hizlal is, tápérték nulla - az én szemszögemből a krumpli "szemét" kaja, de legalábbis üres kalória, vagyis kerülendő)

2014. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*VAN a krumplinál rosszabb is
2014. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha nincs minden hónapban(csak egy!)bűnöző napod,előbb-utóbb nassolni fogsz,ami rosszabb(tudom).
2014. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan lehet bűnözni néha, én rengeteg kilót adtam le tudatos diétával és bizony azalatt a pár hónap alatt számmal voltak olyan napjaim amikor elkapott a hév és 4000 kalóriát is magamba tömtem akár. Semmi nem történt. 2-3 nap alatt visszaállt a súlyom utána mindig ahogy tovább folytattam az egészséges étkezést, és összességében rengeteget fogytam. Gondolj abba bele, a sovány emberek sem esznek mindig salátát vízzel, ők is néha esznek süteményt, tortát, fagyit, este 10kor lángost meg pizzát meg isznak hozzá édes löttyöt.
2014. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!