Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér az életmódba?

Belefér az életmódba?

Figyelt kérdés

Szeretnék kizárni minden olyan ételt ami káros az egészségre, illetve élettanilag egy nagy nulla.

Holnap hurka/kolbász lesz ebédre, egyek belőle vagy csináljak inkább mást?


2014. márc. 18. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj inkább mást...
2014. márc. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi erővel ne egyél semmit... Egészen az 1980-1990-es évekig megéltek az emberek anélkül, hogy bármilyen ételnél azzal foglalkoztak volna, hogy mi van benn, miből készül, mégis tökéletesen megéltek, mára meg lassan ott tartunk, hogy a víz is káros...
2014. márc. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem neha belefer, csak mondjuk ne kenyerrel edd, hanem csinalj hozza salatat. Alapvetoen sem a hurkaval, kolbasszal van a gond, hanem, hogy az emberek sltalaban megesznek hozza vagy negyed kilo kenyeret...
2014. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már hetek óta nem eszem kenyeret (és egyéb más péksüteményt sem) pontosan arra lettem volna kíváncsi hogy az összetevői élettanilag nyújtanak-e valami szerepet a táplálkozásban, vagy szimplán energiát ad mint mondjuk egy csomag chips.
2014. márc. 19. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra azért lenne egy fogadásom kedves kérdező, hogy minden rosszindulat nélkül lány vagy és maximum 50 kiló... volt ismerős aki így csinált, hogy mindenben azt leste mi micsoda, aztán alig evett normális ételt, közel egy évig nem láttuk egymást, de mikor ismét megláttam nem hittem el, hogy Ő az... az aranyos 170cm / 60kg-os lányból lett egy csontsovány 170cm / sacc 40kg-os, ha nem tudtam volna róla, hogy miket eszik instant arra gondoltam volna, hogy súlyos beteg.
2014. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát komám, mostanában kerüld a lottózókat..:D
2014. márc. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!