Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki, vagy...

Van itt olyan aki, vagy ismertek olyan embert aki?

Figyelt kérdés
Aki sokáig duci volt, tehát volt rajta kb. 15 nagyon max 20 kg felesleg, (de az a 15-20 kg felesleg úgy volt rajta, hogy ha az nem lett volna rajta, akkor szabályosan szép vékony alakja lett volna) tehát leadta ezt a felesleget, akárhogyan, koplalással, sporttal, vagy (ez most csúnya lesz de elég gyakori) droggal (metamfetamin származékokkal, vagy kokainnal) és utána abbahagyta és nem hízott vissza? Pedig normálisan mindent evett amit csak kívánt és persze folytatta a napi rutinját? Nos? Köszönöm a válaszokat előre is!
2014. ápr. 10. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem pontosan a kérdésedre válaszolok, de..

Én sokáig voltam dagadt aztán koplalással fogytam le 50kg-ot, de mivel napi 200kcal-t ettem így 20kg kb fél év alatt feljött, iszonyú gyorsan. Jobb alakom lett, csak falás rohamokkal küzdöttem, szóval zabáltam. Most sportolok 65kg vagyok, de valahogy arányos vagyok, néha többet eszek meg csokit, sütiket is, de figyelek az étkezésre, igaz most van rajtam pár kg zsír többlet de legalább van ciklusom ami 3 éve nem volt már és nagyon sokáig úgy volt hogy meddő lettem.

Szóval a kg-nál fontosabb az egészség. Én rájöttem, hogy sosem leszek nádszál vékony, egyszerűen nincs olyan genetikám, formás lehetek de ahhoz normális, elégséges étkezés és sportolás kell. Ezt a szervezet is meghálálja-van menstruációm, nem törik a körmöm, hajam, nincs szívritmus zavarom és a legfontosabb hogy tudok nevetni, vidám lenni, van életkedvem.

Szóval ha te ilyen sokat szeretnél fogyni döntsd el, hogy mi a fontos: az egészséges életmód vagy az, hogy fogyj. A kettő nem zárja ki egymást, de ha koplalsz baromira megsínyli a tested, lelked.

Egy életed van, s azért te felelsz.

2014. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

régebben 95 kilós izmos testépítő voltam.

aztán egyik nap elgondolkoztam a dolog értelmetlenségén és inkább a küzdősportok felé fordultam,mellé meg saját testsúlyos edzés.

most 80-82 szálkás izmos vagyok.


kajában nem vagyok kívánós,sose voltam.

a megtervezett étrendet és az időre evést szeretem.

gabonát nem fogyasztok csak egy minimális zabot a táplálkozásomban a fehérje és a zöldségek dominálnak.

2014. ápr. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak olyat ismerek, aki rendesen visszahízott koplalás után, illetve aktív triatlonozás befejezése után.
2014. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!