Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrakor mennyit igyak...

Fogyókúrakor mennyit igyak naponta?

Figyelt kérdés

Fogyózom, egészségesen eszem és mellé edzek. Napi 1200-1300 és néha kicsivel több kalória megvan. Mellé esténként napi 40-50 perc szobabicikli, illetve kétnaponta erősitő edzést csinálok. Na most az a gondom, hogy reggel mindig megmérem hány kiló vagyok és valamikor sokkal kevesebbet mutat mint az előző nap reggelén. Szerintem a víz hiánnyal lehet gond, esetleg keveset ihatok és annak a hiányát mutathatja ennyire a mérleg. Mennyit kellene innom egy nap, illetve mennyit edzés után?

Köszönöm a válaszokat.


2014. ápr. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Testsúlytól is függ, de minimum 3 liter biztosan kéne naponta. Edzések előtt pár órával bőven, közben amennyi jól esik, utána bőven.
2014. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inni az szabad "bármennyit" 2-4 l között amennyi jól esik
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül 56 kg vagyok.

Akkor ezek szerint naponta nagyon keveset ittam. Ezentúl majd jobban odafigyelek, köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 11. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Igyál, ha

-szomjas vagy

-kiszáradt az ajkad

-evéshez, főleg ha száraz a kaja

-ha sötét a vizeleted

-ha kevés volt a vizeleted

-ha ritkán van vizeleted

-ha épp sportolsz


Ezzel kb. jó lesz a folyadékfogyasztásod, amit levessel és más lédús ételekkel javíthatsz.

2014. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 kilónként 4 dl, vagyis 5,6*4=22,4 dl, kb. 2,3 liter.

Ebben benne van a leves is, és minden más folyadék is.

2014. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5! nem kötekedés képpen de milyen orvos mondta neked, vagyis milyen "diétán vagy"?

mert sok mindentől függ, ezt egy konkrét számmal nem lehet megadni kb 1milló hasonló emberre

2014. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!