Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Köpölyözés és testtekercselés...

Köpölyözés és testtekercselés otthon?!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 6db-os köpölyöző készletet, viszont nem igazán tudom,hogy is kéne használni? Főleg hason, combon szeretném használni. Olvastam már róla, de konkrét alkalmazást nem. most bizonyos pontokon kell elhelyezni a hason, combokon vagy húzgálni kell?! és utána lehet egyből tekerni magamat? milyen krémet vagy olajat használtok?! mennyire volt hatásos?

2014. ápr. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Sajnallak
2014. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tekercselésről nem tudtam, hogy valódi technológia lenne, mindig a fogyókúraipar marketing népbutításával találkoztam csak, legalábbis eddig.


A köpölyözés egy ősi HKO terápia/gyógymód, nem gondolnám, hogy olyan szintű ismereteid, képzettséged lenne gyógyításban hogy ezt használni tudd ám elvileg bizonyos gyakorlati alapokat ki lehet tanulni belőle tanfolyamon (ez nyilvánvalóan nem a hagyományos kínai orvoslás egésze, gondolom csak hasznos köpöly kezelések például).


[link]


Ezt találtam.


Na most, hogy miért fogyókúra kategóriában kérdezel, az meg szinte érthetetlen (vagyis inkább nem szeretném megérteni).


Szénhidrátszegény étrend, tej- és glutén kerülése mellett a taichi és a qigong gyakorlatok, illetve hagyományos erősítés amit végezni szeretnél, a köpöly terápia pozitív hatásai legfeljebb ezeket egészítik ki, amennyiben tényleg komoly hormonbetegséged van és maga a gyulladáscsökkentő étrend már kevés (ekkor viszont akupunktúrás kiegészítő kezelésen is érdemes lehet gondolkodni, ugye IR kezelésére).


Hát azt hiszem ennyi.

2014. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, nem tudom, hogy miért írsz ilyet, de nem kell sajnálni... ha nem tudsz normális dolgot írni, minek olvasod el?!
2014. ápr. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!