Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kolis vagyok, otthon szoktam...

Kolis vagyok, otthon szoktam edzeni és fogyni szeretnék, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 57.6 kg. Ez alapvetően nem számít soknak de mégsem érzem magam olyannak amilyennek kéne lennem. Koliban nincs sok lehetőségem edzeni ezért otthon oldom meg Rubint Réka DVD-ire aminek 2 hét folyamatos edzés után egy kicsi eredménye lett is. A gond csak azzal van,hogy elég sokáig figyeltem az étkezésre, napi 5x kevesebb kalóriatartalmú kajákat ettem,napi 1 gyümölcs(viszont vizet max 1 litert viszek be a szervezetembe de így is sokszor kell pisilnem miatta) és nagyon szeretnék fogyni de alig látom az eredményét a helyes étrendnek ezért megint kezdek visszaesni... A 2 hét edzés alatt(téli szünetben) láttam,hogy nem lehetetlen amit akarok de a koliban nem tudom egyelőre megoldani. Tavasszal szeretnénk elmenni futni, remélem az segítene. Tudnátok segíteni mit tegyek?:( Már nagyon el vagyok keseredve:(
2014. jan. 31. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem iktass be edzéseket a koleszban is, mondjuk a szobátokban! Biztos van pár lakótárs akinek tetszik az ötlet és ő is beszáll :) Vagy ha nem is, legalább látják rajtad a törekvést és irigykednek kicsit biztos, hogy ők miért olyan lusták és miért nem csinálják veled..
2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

igyál sokkal több vizet, 6 után ne egyél.

Azt nem írtad milyen magas vagy, de még sztem úgyis fogsz nőni picit...

Illetve pár barátnőddel beszéljétek meg h minden kedden 7-kor mozogtok, így könnyebben fog menni :)

sok sikert!

2014. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!:))
2014. febr. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!