Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy pl futássa...

Hogy lehet az, hogy pl futással lehet fogyni, de hasi gyakorlatokkal nem lehet ledolgozni a zsírpárnákat a hasról?

Figyelt kérdés
Én ezt tényleg nem értem. A mozgás segít a fogyásban, vagy nem? Mert nekem mindenki azt mondja, hogy nincs olyan hasi gyakorlat, ami levinné a felesleget a hasról. De viszont, ha valaki fut például, akkor meg megy le súly...ez hogy is van akkor?

2014. ápr. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A futás aerob mozgás az meg hogy felülést csinálsz, azzal csak az izmokat edzed, így izmos lehetsz, de fölötte zsír van.
2014. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így azért nem igaz!

A MOZGÁS és ÉTKEZÉS amikkel együttesen lehet fogyni.

A mozgás lehet bármi, más kérdés, hogy miből milyen mennyiség kell, és mennyi idő alatt "használ", de ez így nem igaz, hogy a futással fogysz (nem, ha közben zabálsz pl.) és a hasi gyakorlattal meg nem (hogyne, ha közben az étkezésre is odafigyelsz, és rendszeresen mozogsz vele?)

2014. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs normális étrended, többet eszel, mint amit elégetsz, akkor futhatsz egy nap órákat, még hízhatsz is. A kaja határozza meg, hogy fogysz-e. A futást azért mondják jobbnak fogyásra, mert több kalóriát égetsz el vele, mint a hasedzéssel, így nézve a futás jobban égeti a zsírt a hasról. A hasedzéssel "csak" izmosítani lehet a hasat, ami egy kövér embernek szerintem tök felesleges, összetettebb gyakorlatokban úgy is erősödik, ha pedig már nem túl sok zsír van rajta, akkor lehet hasazni.
2014. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!