Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így eltudnám érni ezt az...

Így eltudnám érni ezt az eredményt? (képpel)

Figyelt kérdés

16/L 158cm, 56kg vagyok [link]

Eddig nem sportoltam semmit, de leszeretnék fogyni. Valamivel több felesleg van rajtam mint a képen az elsőn. Olyan alakot szeretnék mint a 3. négyzetben. Nem tudjuk meg engedni magunknak a diétás kajákat, szóval arra gondoltam, hogy semmi hízlálót (édességek, nasi) és semmilyen ízesített üdítőt nem fogyasztanék. Sportolásnak az ugrálókötelezésre gondoltam, pl 10perc folyamatos ugrálás 2perc pihenő, addig ismételném a körökret amíg bírom minden nap (bocsi, ha hülyeség)



2014. ápr. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

"Tiszta" étkezés nélkül nem hiszem, hogy elérhető lenne ez az alak.


Egyébként heti 2 kardio és 3-4 erősítős edzést javasolnék. Youtube-on rengeteg videó van, keresgélj, de konkrétan tudom ajánlani a Péntek Enikő és Zuzka light videókat.

2014. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy étkezzek?
2014. ápr. 12. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok fehérje, komplex ch, jó zsírok.


A body.builder.hu-n találsz mintaétrendeket.

2014. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig az első a legjobb :D
2014. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van akinek az első jön be, de én magamnak szeretnék tetszeni.:DD Köszi válaszokat!
2014. ápr. 12. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Édesség, nasik, űditők elhagyásával még sokat nem fogsz elérni, ha közbe ugyanannyit eszel csak másból.

Kalóriabázis.hu-n tudnád vezetni, hogy miből mennyit eszel és kiszámolhatod is, hogy mennyit kell (szabad) enned ahhoz, hogy lefogyj.


A drága diétás kaják nem is kellenek, csak lehúzások. Azokkal csak norbika luxusvilláinak számát növelnéd. Otthoni kajákkal is könnyen le lehet fogyni.


Mondjuk sportnak inkább a kocogást, kerékpározást ajánlanám. Ezekhez se kell zsét kiadni és úgyis jön a nyár és a szép idő, a közérzeten is sokat dob egy kis szabadban elvégzett testmozgás.

2014. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!