Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagy, 155 cm, és 57-58 kg. Eddig 65 kg voltam, sikerült leadnom 7-8 kg-ot. Fogalmam nincs,hogyan hiszen annyi mindent próbáltam. Éheztetés,sport,futás,egészséges táplálkozás, tornáig. Ez az egész most hirtelen leállt. Nem megy le több, és azzal is baj van,hogy újra elkezdtem kenyeret enni, többet enni, aminek nem örülök, és tudok tenni elenne akármikor, meg tudom állni,hogy ne egyek.Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen gyakorlatokat kell végeznem? mit tegyek? újra éheztessem magam, egyszerűen nem bírom magam elfogadni. Állandóan bántottak a súlyom miatt, folyamatosan gúnyoltak, nem bírtam tovább és belekezdtem? Még most is kucunak, meg daginak hívnak. Futni újra nem tudok, az utakat tönkre vágták, és gyanús idegenek mászkálnak errefelé, meg nem jön velem senki? Tornagyakorlatokkal kapcsolatban a csípőmből nagyon le akarok adni , meg a combomból is, de az nem annyira fontos?

2014. ápr. 20. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd a válaszokat! a Kérdőjeleket a kérdés kiírási feltételei miatt írtam:) Üzenetbe,képet is küldök,ha kell:)
2014. ápr. 20. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy jó érenden és mozgással nem fogysz..


A szénhidrátos,cukros kajákat kerüld,napi 5x egyél,sovány húst,zöldséget stb,igyál sok vizet.


Tornagyakorlatokkal nem lehet fogyni,mindenképp futás,biciklizés éne..

2014. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom rá venni anyukámat,hogy jöjjön velem futni. Ő is fogyni szeretne.
2014. ápr. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!