Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilót szeptemberig suliig...

10 kilót szeptemberig suliig letudok adni egy jó étrenddel és aerob mozgással?

Figyelt kérdés

Sziasztok 65-55re akarok lefogyni.

Elég nehéz a fogyokura tudom nem egyszer volt már dolgom vele de életmódot akarok váltani egészségesen enni ami belefér utána olvastam már de kell a kaloriadecifit is.

Mozgásnak én futni,biciklizni szeretnék mert jó szeretem őket csinálni illetve nyáron belekezdeni egy aerobik táborba. heti 3x!

Ha rendszeresen csinálom kitartoan és nem bűnözök max párszor(névnapom,szülinap) lemegy a -10es??


2014. ápr. 21. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

10-20 hét alatt lehetséges.


Aerob edzést már eleget csináltál, mindenképpen vedd komolyabban a mozgást. Órákon át alszol, nyugodt vagy, ez elég aerob állapot.

2014. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem alszok futás vagy aerobik közben elég intenziven csinálom :) bocsi hogy ezt megcáfolom.
2014. ápr. 21. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

"10 kilót szeptemberig suliig letudok adni egy jó étrenddel és aerob mozgással?"


Újra leírom, nem olvastad el eléggé.


Étrended legyen jó, aerob tartományban pedig eleget tölt minden ember. Használj an-aerob edzéseket, aerob edzés legfeljebb gyógytorna legyen (jóga, nyújtás, qigong).


Erősítés, fitness jó anaerobnak.

2014. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!