Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ilyen és ehhez hasonló...

Egy ilyen és ehhez hasonló étrenddel letudok adni április végéig 5kg-ot?

Figyelt kérdés

reggeli

3-4db abonett, 2 főtt tojás, pár szelet sonka, uborka, paprika

tízórai vagy egy pohár joghurt vagy 1 nagy zöld alma vagy 2 kisebb piros alma vagy narancs

ebéd

zöldség leves, húsos leves, mindegy csak tészta nélkül

második vmilyen hús vagy hal, pár kanál főtt rizs vagy köles és saláta/savanyúság

uzsonna alma 1-2db vagy 1 marék dió vagy mogyoró

vacsora ez mindenképpen fehérje shake, ami 98kcal, 1-1 g zsír és cg, 22g fehérje

ilyenkor tör rám az édesség iránti vágy, és mivel ez 0.3dl így el is telít


ebéd után iszok egy pohár zöld teát, reggelire 1-2 csésze kávé-ez a fáradtságtól függ, de cukor, tej nélkül

amúgy meg 3 liter víz vagy ásványvíz

most vagyok 168/68 és lány vagyok


itthon tornázok és szobabiciglizek-ez úgy 1 óra


2014. márc. 29. 18:07
 1/5 anonim válasza:
szerintem simán :) sok sikert!
2014. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondanék, hogy ebédre teljesen felesleges 2 félét enni. Vagy levest egyél vagy másodikat de a kettőt egyszerre minek? Csak tágítja a gyomrodat, és megnöveli a kalóriát.


Valamint nem kéne mindennap magot enni, mert az sok. De ahogy gondolod.

2014. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól összerakott étrend ha a makrók és a kcal is rendben van.


2 javaslatom lenne:

1. uzsonnakor a gyümölcs helyett valamilyen fehérjeforrás jobb lenne, mondjuk túró ha édeset kívánsz vagy cottage cheese ha sósat.

2 az olajos magvakat én áttenném a tízórai gyümi mellé


A -5 kiló összejöhet 1 hónap alatt ha nem az utolsó 5 kilóról van szó, mert az mindig nehezebben megy le. De a leírtak alapján jó úton haladsz.


Egyébként ha a fehérjeporod kazein, akkor kevésebb folyadékkal krémesre is kikeverhető és olyan, mint a puding. :)

2014. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Az olajos magvak heti 1-2-szer fog szerepelni, most fogok érettségizni, és kell valami agytápláló:)

hát nem az utolsó 5kg, kb 15-20kg felesleg van rajtam mert 168cm vagyok és 68kg, szóval szerintem ha visszaveszem a ch-t hamar elkezdek fogyni.

2014. márc. 29. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad 15-20 kg!Keress rá a neten a testtömegindexre.Egyébként szerintem ebédre elég egy tál étel,és a rizs helyett egyél salátát.Sok sikert!
2014. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!