Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így hatásos fogyókúra?

Ez így hatásos fogyókúra?

Figyelt kérdés

2 év alatt felszedett 10 kilómtól szeretnék megszabadulni.

Az elmúlt 6 hétben erőnlétjavítás miatt sétáltam (inkább gyors menetelés, mint séta) heti 5x 3.5-6 km közti távokat.

Ettől a héttől emellé elkezdtem Tiffany Rothe youtube videóira tornázni.

naponta:

2x "get your sexy back"

2x 10 Min. Body shake

2x 10 Min. Mountain climber


Az étkezésre igyekszem odafigyelni, de leginkább csak a bevitt szénhidrátmennyiséget tudom csökkenteni.


Szerintetek ez így hatásos? Kb. mennyi idő alatt tudnám lefogyni a feleslegem felét, tehát 5 kg-t ?


2014. ápr. 22. 23:20
 1/5 1997Anan válasza:
Ezt csak te tudhatod. Minden ember más, és ezért mindenki mástól fogy le. Ha működik, akkor jó. :) Csak így tovább. Légy elszánt.
2014. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia!

ha okostelod van töltsd le a RunKeeper -t

leìrja mennyit gyalogolsz futsz stb (ha akarod megtudod osztani közösségi portálon) térkép id van az utvonalról..laptopon aszali gépen is tudod szerkeszteni.pl.leírhatod miket ettél aznap. olyan az egész mint egy személyi edző.

én sokat futok zenét is szokzam hallgatni közbe megszölal angoluk hány perce futok hány km stb.

még én is csak most tapasztalgatom de szerintem nem rossz.


rajtam is 10kiló van :( csokiba kerestem a boldogsághormont a télen :( meg bánatomba is enni szoktam vagy ha stresszes az életem :(

nekem régen a hoxa titkos naplo is segített ahol szintén vezettem mennyit sportoltam ettem napi szinten.meg egy fogyis közösség ahol tapaszalatokat lehet cserèlni-ez sajna nem megy mióta bizalmatlan lettem minden anonim emberrel :( sosem tudhatom ki van mögötte :(


Sok sikert neked is a minusz 10-hez!! (igyál sok folyadékot!)

2014. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

jó sokmindent elütöttem mégsem annyira okos az okostelom :)

remélem azért eltudod olvasni :)

2014. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit eszel?
2014. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazság szerint futottam, edzettem évekig, úgy, hogy mindent ettem-ittam. A kólától a salátáig.

Ilyen 50-55 kiló közt mozogtam akkor.

Most pedig, ülőmunka, egyetem utáni hazaköltözés (anyakaja) stbstb...Ráadásul, időközben sajnos egy súlyos(abb) betegség folyományaként tönkrementek az ízületeim, így, ha nem akarok majd 30-35 évesen bottal mászkálni, hanyagolnom kell a futást.

Ez így mind betett, de főleg a mozgáshiány. 60sok kilósan a 162 centimhez duci vagyok már.

Sosem voltam ilyen dagi, pedig az életmódom, táplálkozásom kb. mindig hasonló volt (így tapasztalatlan vagyok a fogyókúra terén, ezért is tettem fel a kérdést:)


Mit eszek most?

Mindent kb, de figyelek a cukorra.

Mai kaja eddig : 1 joghurt, egy ilyen péksütis zacskós kis"kuglóf". 1 üveg ásványvíz. Nagy adag saláta és 4 kanálnyi tojásos nokedli.

plusz 3 db tejeskávé (édesítőszerrel) elosztva napközben.

2014. ápr. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!