Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a barátom...

Hogy lehet, hogy a barátom összeeszik minden ilyen szemetet mégis sovány?

Figyelt kérdés
Ma például megevett csak ISKOLÁBAN 2 zsemlét, egy csokis joghurtot majd egy banános csokit. Délután átmentem hozzá, akkor is evett csokit, gumicukrot aztán vacsira Macky-s kaját. Egész nap a gép előtt punnyad, mégis 52 kg maradt. (Több mérlegen le lett mérve). Hetente kétszer edz másfél órát, gyakran eszik chipset és ilyeneket mégis megmarad olyan súlyon amilyen én pedig egy-egy csokitól is rettegek egy héten.
2014. ápr. 24. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"Több mérlegen le lett mérve"


Úgy láttátok, hogy amúgy 100 kilós a gyerek, vagy miért kellett ez az ellenőrzés?

2014. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát iskolában alapból mérik ugye :D

Egyszer az anyja mondta, hogy ha ennyit eszik meg fog hízni és akkor ráált két mérlegre is és az a kettő is 55-t mutatott ahogy az is ami az iskolában van...

2014. ápr. 24. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyis 52-t, elgépeltem elnézést...
2014. ápr. 24. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyors az anyagcseréje.
2014. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ektomorf
2014. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiatal. Majd 30 körül nem lesz már így.


Egyébként a súly csak egy szám. Ilyen szemét étkezés mellett kétlem, hogy izom is lenne rajta. Inkább csak egy nyuvászta kamasz.

2014. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!