Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan, aki a...

Van rajtam kívül olyan, aki a "majdnem-éhezés" állapotában érzi magát jól?

Figyelt kérdés

Általában könnyű kajákat eszem, és mindig annyit, hogy már ne legyek éhes, de ne is lakjam jól. Korábban imádtam enni - alapjáraton kényszerevő vagyok, de most már annyira megtanultam ezen uralkodni, hogy egyáltalán nem érzem nehéznek, vagy kellemetlennek -, de mindig enervált voltam, jóllakottság érzése mellett nehezebben tudtam koncentrálni, lustább voltam, punnyadtabb.

Így viszont pörgök ezerrel, sokkal jobban érzem magam, vidámabb vagyok, jobban tudok összpontosítani. Persze van egy határa a dolognak, ha túl sokáig húzom a húrt és tényleg megéhezem, akkor épp a fordítottját érem el vele.



2014. ápr. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindenki majdnem éhezik. Mivel a leírásod alapján te sem éhezel.
2014. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha eszem, akkor csak annyit eszem, hogy már ne érezzem az éhségérzetet. De kb. 1 órával később már érzem, hogy éhes vagyok, ez az érzés lassan fokozódik, ezzel párhuzamosan egyre aktívabbnak érzem magam. Csak arra kell figyelnem, hogy ne essek át a ló túloldalára :)

Tehát nem éhezem, de egy enyhe éhségérzet szinte mindig fennáll.

2014. ápr. 27. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Juj, így én is voltam.

Ettem pl 2 főtt tojást uborkával, akkor jól laktam 1-2 órára de fáradtabb voltam, Aztán ahogy kezdtem éhes lenni, egyre jobban pörögtem, figyeltem, aztán ettem egy kicsit, hirtelen tudtam volna még enni, de megájt parancsoltam magamnak.Aztán elvesztettem az éhség érzetem, amikor meg éhes voltam élveztem. Le is fogytam 30kg-ra-170cm

2014. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ez tök jó!

Korábban mindig azt hallottam, hogy napi 5-6x keveset kell enni, meg ha érzed, hogy éhes vagy, az már rossz... Közben meg a nagy fenét! :D Jó, a reggelire két szem morzsa + 3 kanál feketekávé típusú koplalást változatlanul baromságnak tartom, meg figyelni kell a megfelelő tápanyagok bevitelére, de az sem igaz, hogy folyton kell valaminek lennie a gyomrodban, mert az éhségérzet rossz.

2014. ápr. 27. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a válasz, nem ugrál az inzulinszinted olyan mértékben mintha szeméttel tömnéd magadat. Valamint a tudat, hogy figyelsz magadra sem elhanyagolható;)
2014. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez mind szép és jó, csak annyi a gond vele, hogyha ezt csinálod totál belassul az anyagcseréd, szval vigyáz vele.
2014. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!