Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, hány cm a hasatok?...

Lányok, hány cm a hasatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem a derékbőségre vagyok kíváncsi, hanem arra a részre ahol az úszógumi van. A képen pirossal jelöltem mire gondolok. (Azok kedvéért akik csak emiatt válaszolnának, tudom hogy Kim Kardashian van a képen. :P)

[link]

Szóval centiket szeretnék kérni és hogy meg vagytok-e vele elégedve.


2014. máj. 2. 09:35
 1/7 anonim válasza:
88 és nem vagyok megelégedve:/
2014. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

82, de szerintem a hasam problémás része feljebb van... Ez inkább a derékbőség lenne szerintem.


A hasam az, ami idegesít, mert állandóan felpuffad (alapvetően lapos amúgy, de ez szinte sosem látszik...)

Kőkemény lesz, kiáll, mint egy terhesnek, és úgy nézek akkor ki, mint egy hordó. :( Pedig reggel tényleg lapos teljesen.

2014. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok vele megelégedve. Nekem is jelenleg 87 cm. Most épp fogyókúrázok, próbálom belőni hogy miből kb. hány cm-t kéne elérnem. Máshol nem igazán találtam adatot erről a területről, ezért gondoltam kérdezősködök kicsit. :)
2014. máj. 2. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 88 , nem vészes, de szeretném olyan 84-82-re lefaragni:)
2014. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

77 cm, ezzel a részemmel vagyok egyedül elégedett, egyébként nagyon vékony vagyok, de a hasam-csípőm aránylag még nőies (a többi részemhez képest arányaiban legalábbis).

23/L

2014. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 2. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
85 cm körül. Nyáron 81 volt, ezen a részen tetszett de nagyon gebe voltam más részeken, főleg fölül. Szeretném most leadni ezeket a centiket és remélni hogy sikerült 8 hónap kondizással annyi izmot felszedni hogy máshol is jól nézzek ki:)
2014. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!