Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy valaki...

Lehetséges az hogy valaki attól hízik hogy keveset eszik?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, 177cm, 90kg tehát bőven túlsúlyos.

Az a furcsa hogy soha nem ettem sokat, átlag 1500 kalória lehet, a 2000kcal-t valószínűleg csak ünnepekkor léptem át.

Nekikezdtem úgy két hónapja egészségesebben táplálkozni, a kalóriát viszont nem tudtam hogy meddig csökkentsem mivel állítólag már az 1500 kalória se lenne elég...

Próbálkoztam levinni első két hétben 1000-1200-ra a kalóriát.Mérleg nem mozog. Következő két hétben levittem 800-ra, akkor lement három kiló, viszont nem volt nagy a boldogság, mivel tudtam hogyha így csinálom csak az anyagcserém lassítom mégjobban, de azért folytattam még egy hétig.Az ötödik héten nem mozdult a mérleg, majd kezdtem visszamenni az utolsó három hétben 1000 és 1200 kalória közé. Sajnos a kilók csak úgy repültek fel, ott vagyok jelenleg ahol elkezdtem...Arra tippelek hogy egész életemben lassú volt az anyagcserém mivel keveset ettem és ezért híztam meg..De akkor mitévő legyek? Egyek többet?-félek hogy mégjobban hízok..



2014. máj. 6. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A rossz minőségű kaja kis mennyiségben is hízáshoz vezethet.
2014. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Mérleg nem mozog" Értem. És te mozogsz? ? ? ? ? ?

Próbáld meg, hogy vacsorára csak kefírt eszel amibe tegyél egy kevés szezámmagot, búzacsírát búzakorpát. A vacsora csak ez. Ezzel lemegy 2-3 kiló két hét alatt..

Napközben se nagyon egyél kenyeret, krumplit és fehér rizst. Gyümölcsöt, zöldséget, halat, csirkét lehet. Az ital víz, ásványvíz, tea. Azokba semmi cukrot.

2014. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A hízás mindenképpen hormonprobléma. Hogy a problémát a cukorevés okozza-e, vagy már pajzsmirigy betegség van, az részletkérdés.


Ha keveset eszel, az is hormonproblémákat okoz(hat). Ugyanis a testednek az egészséges működéshez lennének igényei. Nem azért eszel, hogy névleg elmondhasd hogy ettél, hanem hogy bizonyos tápanyagokhoz hozzá juss. Ha nincs elég, akkor ne várj több egészséget mint egy éhező..

2014. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

És a rossz minőség. Tejfogyasztók meg gluténevők annyira ne akarjanak fogyni (főleg ne zsírból).

Cukorevők is vegyenek vissza az elvárásokból, mert a fogyásnak feltételei is vannak. Lehet, tecsós péksütievéssel is lehet fogyni, csak nem biztos hogy ezt mindenki be tudja játszani, aztán úgy is fog kinézni ahogyan tervezte.

2014. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
cukor és tej maximum a reggeli kávémban van...
2014. máj. 6. 15:03
 6/19 anonim ***** válasza:

... keményítő, glutén ?


Napi tej a kávéban már bőven megüti a rendszeres tejfehérje fogyasztást és elég gyulladásos betegségek kialakulásához, elég hozzá hogy érzékenyebbeknél lassítsa a fogyást tapasztalat szerint.

2014. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

glutént is minimálisan fogyasztok (egy héten két szelet kenyér talán becsúszik), más glutén nem igazán...

Mindenképp az étkezéssel van a gond?

2014. máj. 7. 09:22
 8/19 anonim ***** válasza:
Az étkezés van közvetlen, mindennapi hatással a tested működésére. Én a gyógyszerszedést is étkezésnek tekintem, az is okoz gondokat (fog. gátló?)
2014. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a kérdező fiú, előző. Az étkezés és a MOZGÁS van legnagyobb hatással.
2014. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

a mai naptól kezdve megpróbálok csak gyümölcs-zöldség-párolt hús kombón élni, + sok víz és mozgás.

WC-re egyébként 3-4 naponta egyszer járok, gondolom ez sem egészséges.

2014. máj. 7. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!