Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen alakom?

Hogyan lehet ilyen alakom?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen hasat szeretnék és olyan belső combokat, hogy ők még véletlenül se találkozzanak. Ilyen "két csikosat". Nekem nem a kockás az ideális alak. Nem vagyok sovány, de duci se. Milyen gyakorlatokkal érhetem el ezt? És hogyan fogyjak felső belső combrol? Egy hónapom van. Előre is koszonom a segitségeket.



2014. máj. 10. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy ez ilyen alkat, annak lesz ilyen, aki így születik. Az barátnőm is így néz ki és hidd el, nem tornázik, nem fogyózik. Pizzát eszik sült krumplival és csokival. Esetleg ha nem eszel egy hónapig, akkor leszel csontsovány, de akkor sem biztos, hogy így alakulnak a vonalak. Ha tornázol,akkor meg izom lesz több rajtad. Amúgy ez a test a linken nem szép, inkább olyan beteges, szerintem ne akarj ilyen lenni.
2014. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez ronda. Aránytalanul vékony a felsőteste. Túl "nyurga". És ezért fiús, hiába van megcsinálva a melle.


"olyan belső combokat, hogy ők még véletlenül se találkozzanak"


Ha nem olyannak születtél, akkor ha megfeszülsz se fog menni. Genetika. A csontszerkezettől, a csípő szélességétől és az alkattól függ.


Egy hónap alatt pedig megfeszülve is max. ~4 kiló körül adhatsz le zsírból. Ha több megy le, akkor izomból. S miután az izom adja a formát, az eredmény szar lesz.

2014. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Úristen itt mindenkinek elment az esze...?

Pont ilyen nem is, de hasonló lehetsz.

Látszik a csajszi alkatán, hogy sportol,és kevés a zsír rajta + a barnaság is javít az összképen.

Ha elkezdesz futni meg ilyenek, az nem segít.

Erősíteni kéne, saját testsúlyos gyakorlatokkal, tornázni.

Esetleg ha fogynod kéne, akkor fogyj, és nyáron napozz sokat.:)


A titok: Megfelelő mennyiségű izomzat, hogy feszes legyél, és kevés zsír.

2014. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszoló: lehet, hogy szerintetek csúnya. De szerintem ez tok mindegy, mert az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a bőrodbe te pedig a tiédbe.

3. koszonom.

2014. máj. 10. 18:33
 5/6 anonim válasza:
TRX minden mennyiségben
2014. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

súlyzós edzés rengeteg fehérjével!

énis ilyen akartam lenni, futottam csomót meg tudatlanul fogyókúrázni kezdtem. vékonyabb lettem bár, de lötyi. amióta súlyzózok azóta pedig láthatóan megnőtt az izomzatom. :) ja, az is fontos hogy ne csak hasra meg lábra eddz, mindent át kell mozgatni. heti pár kardió, a többi súlyzós edzés, utána fehérje. bár ha van rajtad felesleg először azt kéne leadni, szóval több kardió mehet az elején.

2014. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!